Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hát próbáljuk meg itt is,...

Hát próbáljuk meg itt is, hátha :D Elsősorban lányokkal, nőkkel szeretnék beszélgetni, de persze bárkivel szívesen eltrécselek. Megdobna valaki egy kis kibernetikus beszélgetéskezdeményezéssel ? :')

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, Budapesten élek. 179 centi magas vagyok (nem kerekítettem fel 180-ra, szóval önként s dalolva vállaltam, hogy a törpenövésűek díszes társaságát erősítem, szóval őszinte vagyok :D) Relatíve sportos életmódot élek, minden nap eljárok futni, bár az tagadhatatlan, hogy azért testépítő versenyre még senki nem nevezett engem, és ha kifújom kellően a levegőt, hirtelenjében egészen pofás kis úszógumi állománnyal tudom meglepni az arrajáró gyanútlan vizuális résztvevőket.

A bme-n végeztem, ha ez számít valamit, szeretem a filmeket, a sorozatokat, főleg azokat amelyekben van valami megmagyarázhatatlan, megfoghatatlan. Az anyám például nagy kedvenc, mármint a film, meg a platform is.

Azt hiszem egészen sok dologról el lehet velem beszélgetni, és bár nem vagyok korunk alain delonja, azt hiszem kellő kitartással meg lehet szokni a külsőm, ha nekem sikerült, neked is menni fog :D


2022. júl. 26. 11:05
 1/2 anonim válasza:
Túlságosan bevágódós duma
2022. júl. 26. 18:16
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg érdekesebb, mint a kiírt kérdések 80%-a.
2022. júl. 27. 00:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!