Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Valaki ismerkedne...

Lányok! Valaki ismerkedne velem? A Tinderen valahogy nem jön össze a pártalálás.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 éves férfi vagyok, az egészségügyben dolgozom jelenleg és van egy saját lakásom. Egyetlen különleges képességem, hogy nagyon magas az IQ-m.

Érdekel a pszichológia, a társasjátékok, a futás, a sorozatok/filmek.

Arról álmodom, hogy lesz egyszer családom és Budán fogunk élni.



2022. júl. 24. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ezt az IQ-s mondatot, ha kiírnám Tinderre, mennyivel lennék népszerűbb vagy épp népszerűtlenebb. :D Azt sugározza mintha beképzeltem volna, pedig ez a legjobban mérhető és legállandóbb emberi tulajdonság.
2022. júl. 24. 14:29
 2/7 franciasrac válasza:
Aki tényleg intelligens, annak nem kell kimutatnia
2022. júl. 24. 14:39
 3/7 anonim válasza:
Én mindig kihangsúlyozom a magas intelligenciahányadosomat és a PhD végzettségemet valamint olyan megjelenésben szerepelek a social media felületeken, hogy látszódjon a jóval átlagon felüli jövedelmem. Én 18 éves korom óta élek Budán a III. kerületben, 1/1-es tulajdonjoggal rendelkezem, hitel természetesen nincsen a lakáson, a jelenlegi értéke körülbelül 70 millió forint, ennyire felment az értéke az évek során, eredetileg 16 millió forintért lett vásárolva, szóval az álmodat már megvalósítottam. Az a fontos a nők számára, hogy látszódjon rajtad az önbizalom és a céltudatosság, nekem sosem kellett társkeresőre regisztrálnom, elég volt elmenni előkelőbb szórakozóhelyekre ahol könnyedén szóba elegytem másokkal, hála az intellektuális készségeimnek és a rendkívül impozáns megjelenésemnek. A jelenlegi párommal is egy ilyen alkalmon ismerkedtem meg, ő tősgyökeres I. kerületi, de a szüleivel élt úgyhogy jólelkűen felajánlottam neki, hogy költözzön hozzám.
2022. júl. 24. 18:07
 4/7 anonim válasza:

3-as, akkor te mázlista vagy. Nekem is magas az intelligenciahányadosom, de még "csak" diplomám van, mert 21 éves vagyok. Van saját lakásom Pesten, külsőre is egy kivételt figyelmen kívül hagyva teljesen elégedett vagyok magammal, meg az öltözködésem is ezt a tudós jelleget mutatja (tudományos pólók, vagy éppen igényes ing és fekete farmer stb). Ellenben ahogy látom, a legtöbb velem egykorúakkal, ha párkeresési célból beszélek, akkor egy idő után elhal, mert lehet túl intelligens irányba viszem el a beszélgetést. Pedig széles a látóköröm, gyakorlatilag nincs olyan téma, amihez ne lenne egy szavam se. Úgyhogy neked vagy szerencséd van, vagy még az én koromban nem ez a lényeg, hanem a igyuk magunkat részegre, a magas-izmos kell, nem az intelligens-kedves.

21/F

2022. júl. 25. 07:38
 5/7 anonim válasza:

Egészségügyiseknek általában nincs idejük kapcsolatra és családra. Ezért szoktak össze-vissza keffenteni hasonlóan nem ráérős emberekkel.


Nem tudom hogyan találhatnál párt 😕


Az IQ-s mondat nagyon negatív hangzatú, beképzeltséget sugároz. Csak akkor csinálj leírást, ha egy bizonyos csoportot ki szeretnél zárni. Pl ennyi is elég: 🚭

És akkor bagósok nem húznak jobbra. De nem kell túl nagy kizárást csinálni, mert a legtöbb dologban rugalmasak az emberek egymással egy kapcsolatban. A fos időbeosztásoddal is azok lesznek, csak ez kb a 7. randi témája, amikor már szerelmesnek kell lennetek.


Timderre rohadtjó képek kellenek. Tessék felkeresni egy tinderes fotóst, és csináltass vele portfóliót!


Ismerkedés során ne beszélj a munkád nehézségeiről, a lehetetlen beosztásokról, stb... ezek ijesztik el az embereket. Maradj meg a cuki doki imázsnál, aki életeket ment, vagy amit épp csinálsz, annak a pozitív részeit. Legyél türelmes: lehet neked túl kevés az időd az ismerkedésre, ezért sietnél, de ez rossz taktika.

2022. júl. 25. 15:16
 6/7 anonim válasza:
Eü fizetesből megélni sem lehet! Nemhogy csalásot alapitani
2022. júl. 25. 18:36
 7/7 anonim válasza:
3 ez nagyon gáz
2022. júl. 25. 21:34

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!