Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire lesz előnyömre az,...

Mennyire lesz előnyömre az, hogy nem szeretnék párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Jelenleg olyan szintű löket van bennem hogy én egyáltalán nem szeretnék párkapcsolatot, legalábbis a közel-jövőbe tekintve (kb. 25 éves korig). Jelenleg maximálisan állok hozzá a tanulmányaimhoz és ahhoz hogy minél sikeresebben tanuljam ki a választott szakmámat. Ez mennyire tudná befolyásolni a jövendőbeli párkapcsolat keresésemet?

2022. júl. 23. 13:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az összes hozzászólást elolvasva létrejött bennem egy gondolat, mely szerint 50-50%-ban kellene hozzáállnom mind a két oldalhoz, mint a tanuláshoz/később munkavállaláshoz és a kapcsolat iránt is. Sok értelmes választ kaptam és köszönöm szépen a tanácsokat illetve tapasztalatok ismertetését is!
2022. júl. 23. 16:39
 12/18 anonim válasza:

Néha menj el inni, az se baj ha valakit egy egy éjszakára hazacipelsz.

Lazítani is kell mert kiégsz.

2022. júl. 23. 19:34
 13/18 anonim válasza:

Kérdező, te egy elég normális ember vagy.

Látszik már a kérdésen is nem egy idióta troll.

Ha alakul a szerelem majd úgy alakítod a magánéleted is.

Más emberrel sokminden könnyebb, sokminden pedig nehezebb. Tudni kell kezelni a dolgokat. Ennyi az egész :)

2022. júl. 23. 20:09
 14/18 anonim válasza:

A tanulás a karrier építés és a párkapcsolat nem zárja ki egymást.Igaz nem lesz könnyű minden oldalon mindig megfelelni és ugyanolyan szinten teljesíteni,de egy megfelelő partner mellett sok kommunikációval nem megoldhatatlan.


Ha teljesen elzárkózól a párkapcsolattól később nem fog előnyödre válni,de neked kell tudni,hogy jelenleg mi fér bele az életedbe.

2022. júl. 23. 20:57
 15/18 anonim válasza:
Szerintem sem kell elzàrkózni viszont a karriert/tanulàst helyezném előtérbe. Szexuàlisan tudsz úgy is fejlődni ha keresel alkalmit vagy befizetsz egy prostihoz szóval ne foglalkozz a kàrogòkkal. 😄
2022. júl. 23. 21:36
 16/18 anonim válasza:

Hát nem tudom...

Ha volt már párkapcsolatod (én azt veszem ki a kérdésed leírásából, hogy már nem tapasztalatlan tini vagy), akkor nem probléma, ha pár évig jegeled a dolgot.

2022. júl. 24. 13:47
 17/18 anonim válasza:
Szerintem nem lesz hátrány, hogyha tudsz alkalmazkodni, nem vagy önző. Rengeteg olyan ember van, aki hiába van állandóan kapcsolatban, nem tud hosszabb ideig együtt maradni valakivel, mert alkalmatlan a kapcsolatra. Hiába szerzett tapasztalatot, mivel a magánéletben nem a tapasztalat számít, hanem a személyiség, az egymásra hangolódás stb. A tapasztalat inkább a munkában fontos.
2022. júl. 25. 18:38
 18/18 hungarikum_202 válasza:
Azt tedd amit te akarsz. Saját magadnak felelj meg, ne másnak. Ha nem akarsz kapcsolatot akkor tedd azt. :D A lényeg, hogy élvezd az életet. Annyiszor hagytak már cserben, hogy nekem sincs kedvem egy ideig csajozni. Én is inkább a tanulásra összpontosítok, partner nélkül lehet élni, de munka=pénz nélkül aligha.
2022. júl. 25. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!