Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valaki szeretne...

Lányok, valaki szeretne ismerkedni? 23/F

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, Budapesten járok egyetemre, így az időm nagyrészét Budapesten töltöm. Ebből adódóan Budapesten vagy a közelében élő lányt keresek.


Inkább introvertált vagyok, a nagy tömeg, bulik nem az én világom, jobban szeretek kisebb társaságban, kettesben időt tölteni, programokat csinálni.


A külsőmről első körben annyit, hogy 178 centi magas vagyok, vékony testalkattal. Kölcsönös szimpátia esetén természetesen cserélhetünk képet.


Alapvetően magamat egy intelligens, a világ dolgai iránt érdeklődő, tájékozott embernek tartom, akivel jókat lehet beszélgetni. Örülnék, ha Te is ilyen lennél.


Az életkort illetően nem igazán van megkötésem, de azért legalább 18 éves legyél.


Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor köszönöm, ha privát üzenetet írsz, de igyekszem figyelni a kérdésre érkezett válaszokat is. Szép napot mindenkinek! :)



2022. febr. 19. 13:56
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én 24 vagyok, ha ez belefér...
2022. febr. 20. 03:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!