Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mai lányok miben mások mint anno?

Mai lányok miben mások mint anno?

Figyelt kérdés
Foleg viselkedesben

2022. júl. 19. 03:44
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Céltudatos, önálló döntéshozatal.


De ez nem csak és kizárólag a fiatalokra jellemző, hanem a középkorúakra is. Kb. 60 éves korig bezárólag.


A fent említett generációtól felfelé viszont talán kicsit több a "pátyolgatásra" szoruló személy... de itt is adódnak még céltudatosak, önállóak.


90-es éves nagymamám még mindig "fiatalosnak" akar tűnni a külvilág szemében. :D

2022. júl. 19. 06:31
 2/27 anonim válasza:
Régen erkölcsösebbek voltak, talán a sokkal szigorúbb nevelés miatt... És jobban is aggódtak, hogy mit gondol róluk a társadalom. Az anyák se adják már át a főzési, varrási tudásokat, és egyéb házkörüli praktikákat. És a lány már nem arról álmodozik, hogy milyen férje lesz, hogy fogja hívni a gyerekeit stb... hanem, hogy milyen karrierje lesz, milyen erős független nő lesz..
2022. júl. 19. 06:54
 3/27 anonim válasza:
Régen olyan párt kerestek, aki szereti és megvédi őket, akire támaszkodhattak jóban és rosszban, ma meg: legyen magas, jóképű, meg menő és ennyi
2022. júl. 19. 08:49
 4/27 anonim válasza:
Abszolút lenézik a háztartásbeli nőket akik régen összetartották a családot, ezért a karrier lett az első és a gyereknevelés háttérbe szorult. Ezért van annyi gép előtt küppedő, viselkedészavaros ember.
2022. júl. 19. 09:03
 5/27 anonim válasza:
Ez a karrierépítés max 35 éves korig tart, utána szimplán nem akarnak dolgozni és ezt meg is mondják.
2022. júl. 19. 09:32
 6/27 anonim válasza:
Tudják milyen érték van a lábaik közt.
2022. júl. 19. 11:15
 7/27 anonim válasza:
Régen úgy főztek, mint az anyjuk, most meg úgy isznak, mint az apjuk.
2022. júl. 19. 12:13
 8/27 neincat válasza:

Mi számít "anno"-nak? Egyébként javarészt már leírták. Céltudatos, önálló. Jobban előtérbe került a karrier, illetve a saját akarat érvényesítése, "az én életem, azt csinálom ami engem boldoggá tesz"

Kapcsolatok terén pedig inkább partnert, társat keres, mint védelmező, irányítót. Legalábbis én így látom, képtelen lennék elviselni, ha valaki meg próbálná mondani, hogy mit vegyek fel, vagy mit ne, hova menjek, hova ne. A ház körüli munkákból pedig igenis 50-50 vegye ki a részét, ha már én is ugyanannyit dolgozom. Nem feltétlen olyan rossz dolog ez, mint ahogy sok kommentelőnél érzem.


22/L

2022. júl. 19. 14:22
 9/27 anonim válasza:
8-as, ha így állna hozzá minden hölgy, mint te, akkor nem lenne semmi bajom. Én vagyok a 3-as, és amiket írtál, azzal teljesen egyetértek.
2022. júl. 19. 14:48
 10/27 anonim válasza:

Aranyom, max időben dolgozom ugyanannyit, de még ez se igaz.

Ez a társ szöveg addig igaz, amíg elő nem jön, hogy ki fizesse a nyaralást, vagy a házat.

Mint ahogy egyik kommentelő megmondta, ő előre megmondta, hogy nyaralást kér diplomára, így nincs belőle vita.


Jah, mert annyi a papucs nő, akinek a férfi parancsol ugye?????? :D

Te melyik univerzumban élsz? 5 év múlva azt is meg fogod mondani, hogy melyik irányba nézhet a barátod :D:D

2022. júl. 19. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!