Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit gondoltok a tinderes...

Mit gondoltok a tinderes párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 22:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ugyanazt, mint a többiről. Miben különböznének?
2022. júl. 17. 23:05
 2/12 anonim válasza:

Letezik olyan ember Magyarorszagon aki Tinderen talalt komoly parkapcsolatot?

A nok nagy resze akkor is fent van ha nem akar kapcsolatot es olyan is akad akinek mar van kapcsolata de azert huzogat jobbra-balra a tinderen.

2022. júl. 17. 23:27
 3/12 anonim válasza:

Szerintem komolytalan. Van 99+ like-om, de igazából érdektelenségbe szoktak fulladni a bsszélgetések. Inkább csak jobbra balra húzkodom az embereket. Szeretem megnézni az emberek arcát. Fiúkét és lányokét is egyaránt. Inkább csak ilyen komolytalan céllal használom néha. Főleg amikor utazok, és olyankor az új környezet élők arcát dobja fel. :)


29/F

2022. júl. 17. 23:31
 4/12 anonim válasza:
Én találtam annak idején komolyabb kapcsolatot ott, össze is költöztünk. Aztán rövid időn belül szét is költöztünk, mert rájöttem, hogy erősen defektes a partnerem, de még egy ideig utána együtt maradtunk. Kikínlódtunk egymással 1,5 évet.
2022. júl. 17. 23:34
 5/12 anonim válasza:
Tudok olyanról, ahol házasság lett belőle, és 5 éve együtt vannak már.
2022. júl. 18. 00:57
 6/12 anonim válasza:
Én ott csak baxópajtit szoktam keresni másra nem való
2022. júl. 19. 07:52
 7/12 anonim válasza:

38 éves férfiként sok párom lett Tinderről, és egész jó beszélgetések kerekedtek, de végül többnyire én varrtam el a szálakat, mert éreztem, hogy nem egymásnak teremtettek minket. Lett onnan komolynak ígérkező barátnőm is, csak amikor rádöbbentem, hogy egy despota a csaj, elmenekültem előle. Általában erősen szarkasztikus, a tinderes ismerkedést kifigurázó profilszövegeket rakok ki, a képeim is megütközést keltenek, ez jó előszűrő, az unalmas sablonnők rögtön kiesnek a merítésből.

Szerintem alapvetően Tinderen is ugyanolyan emberek vannak, mint bárhol máshol, esetleg kicsit erősebb gyomorral megáldva.

2022. júl. 20. 00:09
 8/12 anonim válasza:
2 komoly pàrròl is tudok, akiknek bejött a Tinder, ès èvek òta együtt vannak.
2022. júl. 20. 01:57
 9/12 gbc180 válasza:
6 éve vagyunk együtt, és boldogan..... pedig Tinder...
2022. júl. 20. 05:40
 10/12 anonim válasza:
Sok nőt levarrtam tinderről, többsége nem volt független. Nem tudom komolyan venni az oldalt, csak szexre szoktam ott keresni, és mindig találok.
2022. júl. 20. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!