Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az hogy a társkeresé...

Miért van az hogy a társkeresés már csak futószalagon gyártott tevékenység?

Figyelt kérdés
Habár a "sok" lehetőség adott, még is az egész csak egy leértékelt időkitöltés. Miért romlik a tendencia időről időre? Nemet, kort írhattok.köszi.

2022. júl. 6. 16:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mert az egész világ is felgyorsult, rohanás reggeltől estig, az emberek mindent egyből akarnak mert mára már megvannak hozzá az eszközök, gyorsan túl akarnak lenni az első kötelező körökön és hamar belevágni a lényegbe. 25F
2022. júl. 6. 16:47
 2/11 anonim válasza:

Erről a nők tehetnek első sorban, rá vannak kényszerítve a férfiak hogy sablonlevelet írjanak és végigküldjék mondjuk 100 nőnek az ismerkedési szándékot. Mivel akárkinek is írnak senki nem válaszol, nincs is értelme energiát fektetni egy egyedi levélbe, mert sokakban még annyi sincs hogy megpróbáljanak ismerkedni, csak a férfiak szidása és a panaszkodás megy.

Gondolom van normális nő a külvilágban, de internetes társkeresőkön nem fog összejönni értelmes kapcsolat. Tapasztaltam sajnos, mert volt egy pár darab.

2022. júl. 6. 17:42
 3/11 anonim válasza:

Szerintem nem feltétlenül romlik, csak élőben kell ismerkedni.


Most lehet jönni azzal hogy a "köcsögnőkmiattvanminden". Nekem nő ismerősöm mutatta, hogy az alatt az 1 óra alatt míg kávéztunk kapott vagy 20 üzenetet. Ha egy napig nem nézi meg akkor ír neki 100+ fazon. Egy hét alatt több 100 üzenet. Ha leülne és elkezdene mindre szisztematikusan válaszolni már az több óra lenne. Így valahol érthető, hogy szarik is az egészre.

2022. júl. 6. 20:36
 4/11 anonim válasza:

"1 óra alatt míg kávéztunk kapott 20 üzenetet"


A bőség zavara, nem igaz? Korrekt levelet írtam sok embernek, normális voltam, elolvasta és nem írt vissza az illető. Úgy gondolom és ezzel sokan így vannak hogy nem a levélíróban van a bibi. Sajnálom.

2022. júl. 6. 21:49
 5/11 anonim válasza:
Korrekt levelet írtál, és? Mint ahogy 100+ másik is.
2022. júl. 6. 21:53
 6/11 anonim válasza:
Szarik az egészre mint írtad, gondolom nem olvasta el az összeset. Így a 100+ másik nonszensz hogy mind normális legyen.
2022. júl. 6. 22:03
 7/11 anonim válasza:

1) Alapból nem a neten kéne csinálni.

2) ha mégis akkor a tinder stb ahol a képek miatt kb azonnal el tudja dönteni a nő is hogy akar e bármit tőled. És hidd el ha tetszel neki akkor válaszolni/találkozni is fog.

2022. júl. 7. 05:57
 8/11 anonim válasza:

Esetleg Debrecen környékéről értelmes nők.

33f Debrecen

2022. júl. 7. 07:36
 9/11 anonim válasza:

1, nincs baj a nettel ha értelmesen állsz hozzá.

2, kinézet alapján nem lehet eldönteni hogy a másik szimpatikus e, ahhoz kell egy belső kisugárzás amit csak kommunikálással lehet eldönteni


A barátnőd inkább törölje le magát társkeresőről és ne rabolja azoknak a férfiaknak az idejét akik komolyan gondolják.

Szép napot.

2022. júl. 7. 10:06
 10/11 DanielC válasza:
Mert tul sok a ferfi, es tul keves a nö az internetes tarskeresön. Futoszallag az eredmeny.
2022. júl. 7. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!