Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek, 36 éves, nemdohányzó...

Hölgyek, 36 éves, nemdohányzó Bp-i férfivel ismerkedni?

Figyelt kérdés

177 cm / 77 kg. Nem vagyok pocakos, nem dohányzom, nem iszom, alklomszerűen sportolok is. Ápolt, egészséges, átlagos testalkatú. Több hobbim van. Szeretek utazni, kirándulni, színházat, mozit. Kb bármiről tudok értelmesen beszélgetni. Egyedülálló, saját egzizsztenciával, és nem mamahotelben, nem hitelből élek. :). Eddig se gyerek, se feleség... de mindkettőre nyitott vagyok.


Kezdetben kirándulásra, közös programokoz, és bármi amihez mindkettőnknek kedve van keresek hölgyet. 30-35 év körül. Bár nem a kor az elsődleges, hanem az összhang. Átlagos/vékony testalkat előnyben. Dohányzás attól függ. Engem nem zavar he egy nő okos, és határozott. Sőt... :D



2022. júl. 3. 17:48
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Nem kellett vadászom a hibáid, mert annyira gáz volt, hogy kilóméterekre látszódott.

Nekem nem kell helyesen írnom mert én nem akarok megfelelni itt senkinek. Te akartad magad eladni. Nem én.

2022. júl. 3. 19:45
 22/26 A kérdező kommentje:
AMit javítok, mielőtt a troll kijavítja: "Ismétlem, mégegyszer..." :D
2022. júl. 3. 19:45
 23/26 anonim válasza:

Kérdező, ezeket a válaszokat olvasva én megállapítottam, hogy kultúráltan tudsz írni, fogalmazni.

Sajnos a privátban írok neked nem megoldás. Semeddig sem tart egy második regről visszaírnid nekem mint tiszta acc... “szexmánián pasi” acc a fogadó... “Én vagyok a világon a legjobb pasi.Tényleg” accról meg válaszolsz. És én meg bedőlök... És azt hiszem, milyen rendes ember. Közben meg csak lehet hogy tudat hasadásos is. Mivel én kaptam privátban is levelet, így inkább kihagyom a kísérletezést, és még továbbra sem vagyok meleg.


#6 #2

2022. júl. 3. 19:46
 24/26 A kérdező kommentje:

#21:

Ne erőltesd a helyesírást:

[link]

2022. júl. 3. 19:46
 25/26 anonim válasza:

F@szom... Én már a második valakitől kapot levelet, miszerint ő a kérdező. :D

(Ugyan ennél a kérdésnél.) :D

Ez rosszabb, mint amit a 23-as válaszomban leírtam. 😬

2022. júl. 3. 19:51
 26/26 anonim válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2022. júl. 3. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!