Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek, 36 éves, nemdohányzó...

Hölgyek, 36 éves, nemdohányzó Bp-i férfivel ismerkedni?

Figyelt kérdés

177 cm / 77 kg. Nem vagyok pocakos, nem dohányzom, nem iszom, alklomszerűen sportolok is. Ápolt, egészséges, átlagos testalkatú. Több hobbim van. Szeretek utazni, kirándulni, színházat, mozit. Kb bármiről tudok értelmesen beszélgetni. Egyedülálló, saját egzizsztenciával, és nem mamahotelben, nem hitelből élek. :). Eddig se gyerek, se feleség... de mindkettőre nyitott vagyok.


Kezdetben kirándulásra, közös programokoz, és bármi amihez mindkettőnknek kedve van keresek hölgyet. 30-35 év körül. Bár nem a kor az elsődleges, hanem az összhang. Átlagos/vékony testalkat előnyben. Dohányzás attól függ. Engem nem zavar he egy nő okos, és határozott. Sőt... :D



2022. júl. 3. 17:48
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

8: Azt hiszem ő írt rám az előbb privátban. Ha nem sietsz egy “szexmániás pasi” mindig jól jön a háznál... Szóval lecsapom a kezedről.


29/ FFF :D :D :D


És én még védtem a kettes hozzászólásomban. 🤷‍♂️


#6

2022. júl. 3. 19:31
 12/26 anonim válasza:
11. vigyed nyugodtan :D
2022. júl. 3. 19:33
 13/26 A kérdező kommentje:

#1:

Kedves troll. Örülök, hogy betűről betűre átnézted az irományom. De amellett, hogy egy betű elírásra vadászol más írásában, jobban tennéd, ha a saját irományodat is megfikáznád egy kicsit. Például a mondatvégeket és a mondatrészek között a vesszőket. Mert szerintem ez jobban gáz, mint egy betűt elírni. Úgy fikázni valakit nyelvtani szabályok miatt, hogy Te magad nem tudsz egy helyes magyar mondatot sem megkreálni. :D


#2:

De van aki ettől jobban érzi magát. A frusztrált emberek, akiknek csak ez a sikerélmény. :D

2022. júl. 3. 19:37
 14/26 A kérdező kommentje:

Sajnos pont ezért nem írok senkinek, mert akinek írok úgy sem fogja tudni hogy én vagyok, vagy csak egy troll. Mindenki írhatja azt, hogy "Ő" a kérdező. :D :D Ahogy a példa is mutatja.


Tehát kérem, akik érdeklődik, a saját "biztonsága" érdekében inkább Ő írjon nekem. Legalább egy smiley-t... :)

2022. júl. 3. 19:39
 15/26 anonim válasza:

12: “Sajnos” nem vagyok meleg. 🙆‍♂️


Meg akartalak kérdezni, hogy “Játszol velem forró krumplit?” De neem, inkább én sem. 🤭

2022. júl. 3. 19:40
 16/26 anonim válasza:
#13 Ideges vagy?
2022. júl. 3. 19:40
 17/26 anonim válasza:

Nem úgy van az, kérdező. A trollt letiltottam, szóval kiderül, hogy ki írt.

De ha nem írsz senkie, akkor te is csak a szokásos unatkozó vagy, aki nem is akar semmit.

2022. júl. 3. 19:42
 18/26 A kérdező kommentje:
#16: Ezt miből gondolod? :D
2022. júl. 3. 19:42
 19/26 anonim válasza:
17-t visszavonom és kíváncsian várok :D
2022. júl. 3. 19:43
 20/26 A kérdező kommentje:

#19:

Ismétlem mégyszer nem írtam, és pont emiatt nem is írok senkinek...

2022. júl. 3. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!