Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hisztek még az olyan ismerkedé...

Hisztek még az olyan ismerkedésben, amikor két ember véletlenül összefut, van köztük vonzalom és kialakul valami?

Figyelt kérdés
Ami engem illet, egyáltalán nem hiszek benne, mert sose történt ilyen velem, szerintem ez csak a filmekben van. Győzzetek meg, hogy igenis lehet még így ismerkedni! Személyes tapasztalatok is jöhetnek.

2022. júl. 1. 23:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Előfordulhat de manapság ritkaság számba menő. Viszont ha erősen ebbe kapaszkodik az ember, hogy így találja meg élete szerelmét akkor tényleg nagy csalódás érheti. Ennek pont az a lényege, hogy váratlan legyen és nem kell azonnal "felhevülni". Gyors kínos csevej, kávé utána igazi randi és a többi meg kettejükön áll.
2022. júl. 1. 23:50
 2/12 anonim válasza:
Lehetséges ez, de én mindig befékezek az ehhez hasonló szituknál.
2022. júl. 2. 00:02
 3/12 anonim válasza:

Én csak egy ember vagyok a sok közül. Nem látok bele a dolgaidba. Viszont annyit tudok, hogy magadban kell le meccselned, hogy ha bele is botlasz egy jó küllemű emberbe akkor "be dobod" magad vagy hagyod az egészet.


Nem tudom, hogy mennyire akarsz ennek a dolognak akkora figyelmet szentelni de ha nem hiszel akkor érdemes lehet meg válaszolnod saját magadnak, hogy miért nem hiszel benne.


Ha azonban ha fantáziálsz róla vagy heroikusan ragaszkodsz hozzá akkor azt válaszod meg magadnak, hogy mi miatt van ez


Végül pedig elfogadhatod, hogy igen ennek lehet valós alapja csak épp nem úgy mint a filmekben.


De tény az, hogy egymásra nézek és vadul "szeretik" egymást az kicsit abszurd a való életben.

2022. júl. 2. 00:11
 4/12 anonim válasza:
Én hiszek benne, exemet is így ismertem meg, végül 4 évet voltunk együtt. :)
2022. júl. 2. 00:40
 5/12 anonim válasza:
Nekem egy tavaly nyári csaj jutott eszembe a boltból. Miután kiléptem esett le, hogy ő végülis szeretett volna velem dumálni egyet csak én olyan zavarba jöttem, hogy mindenhová kívántam a helyzetet :D
2022. júl. 2. 01:19
 6/12 anonim válasza:
Rengeteg ilyen véletlen találkozás történik a való életben. Igazából csak ilyen van csak más a körítés és a kimenetel.
2022. júl. 2. 02:18
 7/12 anonim válasza:
Van kedved össze futni? 😀
2022. júl. 2. 06:45
 8/12 anonim válasza:
Egyszer volt olyan velem. Ő volt az egyetlen lány az életemben eddig akit szívből szerettem de sajnos vége lett. Győzködni nem szeretnék senkit sem.
2022. júl. 2. 07:31
 9/12 anonim válasza:
Nekem minden kapcsolatom így kezdődött, persze hogy hiszek benne.
2022. júl. 2. 09:20
 10/12 anonim válasza:
Lehetséges az ilyen.
2022. júl. 2. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!