Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti mit gondoltatok...

Lányok, ti mit gondoltatok volna hasonló helyzetben? 21/F

Figyelt kérdés

Az történt, hogy este elmentem egy csaj társaság mellett, akik nevetgéltek és iszogattak. Ahogy elmentem mellettük, az egyik csaj köszönt hogy "szia..." - "Hogy hívnak?" ilyen kicsit félrészeg huncut hangon. És visszakérdeztem, hogy "Hogy mondja?" És mondta megint, hogy "Hogy hívnak?" erre pedig azt mondtam, hogy "Nem, köszönöm." aztán mentem tovább. A csajt nem figyeltem utána hogy reagál, de közben a pár csaj aki vele volt kicsit nevetett. Azért is mondtam ezt, mert eleve nem volt szimpatikus a stílusa, másrészt meg nem akartam nagyon leállni ott beszélgetni főleg így.


Voltak ott még normálisabb társaságok, akik nem velük voltak, belőlük páran végig nézték az egészet.


És arra vagyok kíváncsi, hogy lányok, ha kívülről ezt látjátok, ti mit gondoltatok volna?


2022. jún. 30. 12:47
 1/1 anonim válasza:
Jól tetted hogy nem beszélgettél velük tovább. Nem foglalkozz azzal hogy a többiek mit gondoltak, de szerintem ők is egyetértettek veled.
2022. júl. 2. 08:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!