Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, akinek van...

Van itt olyan nő, akinek van kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néhány dolog rólam: Én egy 28 éves férfi vagyok, Nógrád megyében élek. Szeretek olvasni (igaz aktívan nemrég kezdtem el, de jobb későn mint soha), kerékpározni (sajnos elég ritkán tekerek, de munkahelyemre jórészt azzal járok), számítógépen játszani (nem egész nap, 1-2 óra, ennyi kikapcsolódás kell). Nyugodt életet élek, nem igazán iszom alkoholt (évente kétszer egy fél doboz sört megiszok), dohányozni dohányzom, de csak elektromos cigit szívok, nagyon ritka ha rágyújtok rendes cigire. Zeneileg főként metál zenéket hallgatok, de nem vetem meg az elektronikus zenéket sem, nagyon széles skálán mozgok.


Szóval ha van itt olyan nő, aki szívesen megismerne ezek alapján, ne habozzon. :)



#ismerkedés #kapcsolat #komoly #Kedvesvagyok #Jóhumoromisvan #Figyelmesisvagyok
2022. jún. 29. 23:13
 1/5 anonim válasza:
Milyen nők az eseteid és mekkora az a távolság amit még tolerálnál/áthidalhatónak tartanál?
2022. jún. 30. 01:25
 2/5 anonim válasza:
Itt az alkoholista,akinek picsa maca kell ,ő meg pocakos igénytelen férfi
2022. jún. 30. 11:04
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Távolság gyanánt egyre messzebb van a határ, mivel már dolgozom a jogsin, jelen pillanatban azt mondanám hogy egy 100 km még belefér. Hát igazából nem is tudom milyenek az eseteim, külsőt annyira nagyon nem nézem, nyilván azért számít valamennyire, mint mindenkinek. Nekem inkább az a fontos, hogy kedves legyen, aranyos legyen, ne legyen alkoholista, abból kaptam már sajnos. Továbbá legyen humora, az sem baj, ha nem tud főzni, mert én igen! 😁


#2 Ezt most nagyon nem találtad el! Látatlanba ne ítélkezz! Ha értelmes dolgot nem tudsz írni, menj tovább, nem kell a kötekedés! Nagyon nem vagyok alkoholista és pocakos sem, de nem is hazudok, hogy sportos lennék, inkább átlagos. Igénytelennek sem tartom magam.

2022. jún. 30. 13:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy az fontos, hogy szeresse a macskákat! 😇
2022. jún. 30. 13:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Sehol senki.. :/
2022. júl. 3. 02:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!