Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne valakinek kedve...

Lányok, lenne valakinek kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Írok magamról egy keveset.


Pesti vagyok, 20 éves, most egyetemre járok. Én amúgy egy értelmes srácnak tartom magam, suliban is szeretem tanulni amit hallgatok, a világ dolgairól is szeretek tájékozódni. Szabadidőmben szeretek a barátaimmal beszélgetni, lógni velük, szeretek olvasni, sorozatozni/filmezni..amúgy a filmezésnek a szakmai oldala is érdekel egy ideje. Szabadidőmben még általában sikerül időt szakítanom a sportolásra, többször szoktam menni a héten.



Remélem lesznek olyanok akiknek lesz majd kedve ismerkedni, megismerni egymás gondolkodásmódját meg ilyenek...



2022. jún. 29. 01:16
 1/3 anonim válasza:
Miért nem az egyetemen (nem suliban) próbálsz ismerkedni, vagy a sportolás kapcsán, vagy valami ilyesmi? Minek ehhez a net egy olyannak, aki folyton emberek között van? Mi értelme mindenkivel nulláról kezdeni, ahelyett, hogy eleve lenne valami közös érdeklődési kör, szimpátia legalább kinézet alapján olyanokkal, akiket a való világból ismersz?...
2022. jún. 29. 13:19
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de azért azt nem mondtam/mondanám hogy folyton emberek között lennék, sportolni is egyedül sportolok. Akiket ismerek egyetemről azok vagy srácok vagy olyan lányok akikkel inkább tényleg csak baráti a kapcsolat és az jól is van úgy. Szóval ezért próbáltam meg itt, de amúgy egyetértek veled abban hogy nem feltétlenül az interneten kéne erőltetnem
2022. jún. 29. 13:30
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én szívesen beszélgetek, ismerkedek veled, ha van kedved. Ha írsz privátban, meglátjuk, mennyire vagyunk optimális beszélgetőtársak, illetve túl nagy különbségek esetén esetleg abbahagyjuk, aztán további szép életet kívánunk egymásnak. 20/L
2022. jún. 29. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!