Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek az jó az első...

Szerintetek az jó az első randin ha egy öleléssel indítok köszönésképpen? Tetszene a csajnak vagy nagyon erőltetett lenne? 17/F

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 10:32
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem tokre belefer a randi vegen egy csok, ha nem 2 napja beszelnek hanem mar hetek ota es mindketten szimpatizalnak egymassal kelloen

En biztosan orulnek neki, ennek koze nincs a dugashoz!

2022. jún. 12. 15:50
 12/15 anonim válasza:

Bar szerintem az ilyesmit jo letisztazni en biztos nem itt kerdezgetnek!

21/l vagyok, nekem tetszett hogy a baratom hatarozott volt az elejen es letisztaztuk hogy mi mehet mi nem!

Ennek mar 5 eve!

Ha benne van a lany akkor oke, ha nem akkor tartsa tiszteletben a fiu!

Viszont a lefekvessel mindenkepp varjon egy lany szerintem!

2022. jún. 12. 15:54
 13/15 anonim válasza:

Elso talalkozasnal egy "Szia", bemutatkozas, egy nem tul intim erintes pl vallra es kozben dupla nem "nyaladzos" puszi siman elmegy.


Sot... a fenti, ha nem egy formalis uzleti talalkozas meg ismerosok kozott (fiu-lany) is belefer. Nemhogy randin.


Egy nonek ferfikent adjuk mar meg a tiszteletet hogy nem kezfogassal udvozoljuk :) Kiveve idegen, vagy hivatalos talalkozok.


Ha van szimpatia a randi vegen egy oleles is mehet. De nem tulzasba esve. A nagyon bensoseges oleles raer az X. randi utan.


En mar sokszor randiztam, ven kakas vagyok :) Talan 1 alkalom volt hogy egy csaj elharitotta a puszit. Legtobbnek elso randin is tok termeszetes volt. Es szerintem legtobb ferfi is ezt teszi. Semmi extra nincs benne.


De persze ha latod hogy a csaj zavarban van, vagy haritana akkor nem szabad eroltetni!!!

2022. jún. 14. 00:57
 14/15 anonim válasza:

Elozo voltam..


Ja a csok tema... En eloszor erintessel simogatassal "tesztelek".


Tudom nem ez a legbatrabb dolog, de konnyen kivitelezheto es nem tolakodo. Mondom... en ortodox modszereket hasznalok :D Regi modszer de jol mukodik :D


Ha a hatat kezet megsimogatod, amik nem annyira "intim" reszek. Ha latod hogy jolesik neki ha magadhoz huzod, atoleled a derekanal, megfogod hatarozottan a kezet, stb.


De ugy csinald hogy hatarozott legyen! Kezdetben semleges testreszeken...ne popsi meg mellek, stb. Mert ha oncelu taperolasnak tunik akkor elutasitas lesz a vege nagy valoszinuseg szerint.


Sot ha van nyitottsag kb 90%-ban viszonozzak a nok a simogatast (ez a viszonzas amugy eleve az embernel osztonos ha van vonzalom).. Tehat utobbi jelzes kb 99% zoldut a csokank. Sot itt mar majdnem hiba ha nem leped meg a csokot. :) Ha batortalan vagy akkor csak az ajkat vagy szaja szelet puszild meg... de a kovetkezo mar csok legyen! :)


Amit fent leirtam nem kell nagyon huzni 5-10 perc az elso erintestol a csokig. Es nem kell agyonromantikazni meg megigerni hogy lehozod a holdat neki. A fentiek sima laza beszelgetes, udvarlas, kozos palacsintasutes (a kedvenc modszerem) is mukodik.


Fenti lepesekre is mind igaz! Figyelni a reakciokat! Ha csaj harit vagy latod hogy sok neki... vissza kell venni. Macso dolog a hatarozottsag... de az eroszak az nem!


Ha elutasitanak barmelyik lepesnel... ez van. Ferfiember emelt fovel birja a kikodarazast :D. Nem johet be mindenki mindenkinek. Nem kell elkeseredni... vegtelen mennyisegu no van :D

2022. jún. 14. 01:16
 15/15 anonim válasza:
Utolsó nagyon szimpatikus nekem :-)
2022. jún. 23. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!