Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok miért kajáljátok be az...

Lányok miért kajáljátok be az ilyen erőltetett "kék acél" nézésű képeket?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtve, hogy miről van szó:


Csináltunk egy tesztet tinderen. Egymás után kettő különböző profilképpel. Az első képen igyekeztük a szerintünk normális természetes barátságos arcunkat mutatni amilyenek igazából is lennénk. Esetleg kis mosollyal..

1 hétig ezzel "versenyeztünk"


Utána csináltunk egy olyan "kék acél" nézéses képet magunkról tudjátok, ahogy mindenki enyhén összeráncolja a homlokát és olyan qv@ szigorúan néz. Ha beírjátok a google ba hogy "blue steel look" akkor a képeknél Ben Stiller nagyon jól illusztrálja miről van szó.


Na most az első esetben alig volt match, de amint kipróbáltuk ezt az erőltetett bugyuta színészkedést utána egyből lett egy csomó. Többszöröse a korábbinak.

A mai lányok tényleg erre buknak? Ezt megkajálják?


2020. aug. 1. 21:15
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:

Nem a mai lányok buknak erre öcsém, hanem a ribizlik. Akkor én meg mondhatnám azt, hogy minden férfi csak kúrni akar, meg feszíteni a xaros 15 éves BMW-je mellett, amiről napi szinten rakja fel a képeket faxbookra. Igaz ez? Nem. Azert mert van egy alacsony iq-ú réteg, aki a pénzre és baxasra megy, attól a többi még normális. Sőt.

Mondok egy titkot. A tinderezők valszeg közel 3/4-e csak a szexért van fenn. A laza kalandért. Nem élete párját keresi rajta. Egy unalmas kedves arc pedig nem jön be ha az ember lánya csak egy xopatast akar.

2020. aug. 1. 21:50
 2/31 anonim válasza:
Szigorú tekintetű pasit még szexre sem szeretnék. Minfen téren az jön be nálam, ha kedvességet sugároz az illető. Engem a ridegség untat.
2020. aug. 1. 21:55
 3/31 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: őszintén remélem hogy igazad van. Csak nem nagyon tudom elhinni. Erős túlzásnak érzem hogy ribizlik lettek volna akik jobbra húztak nagyrészt. Én sem a ribizliket húztam jobbra hanem akiket kedvesnek normálisnak találtam akik a seggüket csöcsüket mutogatjak meg úgy öltözködnek mint egy ribi azokat mind balra húztam. Tehát te azt állítod akkor hogy akikkel én le matcheltem azok is mind ribizlik voltak..
2020. aug. 1. 22:19
 4/31 anonim válasza:

Igen, azt állítom hogy dugni akartak veled. A kedves arcoddal már nem annyira, kedves fiúkkal hosszú távra tervez az ember lánya. Ha te a másik képeden egy igazi p.csnek tűnsz, máris nyert ügyed van dugás szempontjából.

Persze az is lehet, hogy a normális képeiteken előnytelen fejetek van. Ezt csak akkor tudnánk meg, ha látnánk mind két képet.

2020. aug. 2. 12:05
 5/31 A kérdező kommentje:

Ebből nekem az jön le hogy ha színészkedem akkor oké vagyok(legalábbis első szűrőn átmegyek) , ha olyannak mutatom magam amilyen valójában vagyok akkor köszi nem kellesz, hát gratulálok a női nemnek csak érdekes hogy meg mindegyik azzal jön hogy "add önmagad az a nyerő meg legyél kedves" stb


Ha ezt teszed akkor a kutyanak nem kellesz, de ha egy nagyképű grimaszolós bazári majom vagy akkor az nagyon vonzó..

2020. aug. 2. 13:04
 6/31 anonim válasza:

Ne rinyálj. Főleg ne írj ilyet hogy "gratulálok a női nemnek". Mert ettől aztán tényleg egy hatalmas beképzelt faxnak tűnsz. Azt hiszed talán a férfi nem tökéletes? Ugyanúgy félrekúr a férfiak egy része, ugyanúgy a csöcs villantósra, vagy a nagy picsara ugrotok először. Legyen a csaj bitang jó testű, legyen kicsit butácska, hogy lehessen villogni mellette.

Gondolom most védekeznél hogy dehat nem mindem férfi ilyen, ugye? Akkor Te se általánosíts. Mert keci szánalmas.

2020. aug. 2. 13:37
 7/31 A kérdező kommentje:

Rosszul gondolod nem védekezem ezzel és nem gondolom hogy a férfiak tökéletesek lennének.

Szerintem az a keci szánalmas ha ilyenkor azzal jönnek hogy a férfiak sem tökéletesek. Ez a normális válasz adás megkerülése. (Ezt nem rád értem, mert az előbb te már válaszoltál miért van/lehet ez.)


Ebben a kérdésben épp nem a férfiak hibáiról van szó hanem a nők képmutatásáról. Tisztelet a kivételnek. Ha ez rinyálás akkor igen, rinyálok.

2020. aug. 2. 13:56
 8/31 anonim válasza:

"Szerintem az a keci szánalmas ha ilyenkor azzal jönnek hogy a férfiak sem tökéletesek. Ez a normális válasz adás megkerülése."


Ez A VÁLASZ a kérdésedre. Ha a férfi társadalom nem tökéletes, a női miért legyen az? Elvárod hogy minden csajszi normális legyen, mikor a férfiak egy része szintén egy hulladék?

Ha normalis vagy, talalsz majd egy normálisat. Ha nem vagy normális, talalsz majd egy libát, mert neked az kellett, és utána lehordod a nőket hogy milyen felszínesek. Így működik a világ. Ha te sírsz, hogy rosszak a nők, akkor bizony rossz helyen keresgélsz. De az a te hibád.

2020. aug. 2. 16:19
 9/31 A kérdező kommentje:

Szóval ez a válaszod. Sajnálom hogy nem esett le elsőre hogy ennyivel kívánod elintézni a dolgot:"mert a pasik is milyenek"


Azért azt hozzátenném, a nők döntik el végül kivel szeretnének beszélgetni, esetleg találkozni, a férfiak pedig ezeket az igényeket igyekeznek kielégíteni, viszont ha így nézzük tovább akkor mégiscsak a nők idézik elő hogy az ilyen majmok tudnak érvényesülni, mint akikről a kérdésben beszéltem és akiket utánozni próbáltam. Látszólag bejön...mert eredményesebb, mint normálisnak lenni.

2020. aug. 2. 18:42
 10/31 anonim válasza:

"akkor mégiscsak a nők idézik elő hogy az ilyen majmok tudnak érvényesülni"

Nem muszáj majomnak lenni, attól mert arra van igény. A divatot sem muszáj követni. Ha a pasik nem lennének hajlandóak ilyennek mutatni magukat, úgy előbb utóbb kimenne ez a dolog a szubkulturából. Miért mutatják mégis ilyennek magukat? Mert a cicababáknak ez tetszik. Ha nem mutatnák maguknak ilyennek, mi történne? Találnának egy normális lányt. Találnak? Nem, mert nekik nem kell a normális lány, a cicababára hajtanak. Ez egy körforgás. A nőnek és a férfinak ugyanannyi joga van kiszállni belőle.

De ez, hogy te mindent a nőkre hárítasz, holott egyenlőség van, kishitűségre vall. Mert szerinted a nők döntenek egyedül, ugye? Hát nem tudom, én egy-egy helyes pasi körül is szoktam lány rajokat látni, ahol ugyebár a férfi dönti el melyik ribizlit választja az estére. Csak egy kis sárm, esetleg pénz kell hozzá, és brmelyik férfi előtt nők hada fog feküdni.

2020. aug. 2. 18:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!