Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok miért kajáljátok be az...

Lányok miért kajáljátok be az ilyen erőltetett "kék acél" nézésű képeket?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtve, hogy miről van szó:


Csináltunk egy tesztet tinderen. Egymás után kettő különböző profilképpel. Az első képen igyekeztük a szerintünk normális természetes barátságos arcunkat mutatni amilyenek igazából is lennénk. Esetleg kis mosollyal..

1 hétig ezzel "versenyeztünk"


Utána csináltunk egy olyan "kék acél" nézéses képet magunkról tudjátok, ahogy mindenki enyhén összeráncolja a homlokát és olyan qv@ szigorúan néz. Ha beírjátok a google ba hogy "blue steel look" akkor a képeknél Ben Stiller nagyon jól illusztrálja miről van szó.


Na most az első esetben alig volt match, de amint kipróbáltuk ezt az erőltetett bugyuta színészkedést utána egyből lett egy csomó. Többszöröse a korábbinak.

A mai lányok tényleg erre buknak? Ezt megkajálják?


2020. aug. 1. 21:15
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

Az egyik tanárom szerint, amelyik élőlényből túl sok van, az a faj elkorcsosul. Az emberek itt tartanak, de főleg a nők vesztik el a józan ítélőképességüket.


Nézz körül az utcán, vagy bárhol, még a legalja, csinosnak, szépnek sem mondható nők is úgy viselkednek, mint valami különleges, egyedi, érinthetetlen lény.


Sajnos az igazság az, hogy Ők nem érinthetetlenek, hanem genetikailag elfajzottak, korcsok. A kevés kivétel, aki valóban szép, annak pár év, szét@rják, oda a szépség.


Mind várja a jóképű, pénzes férfit. Én arra használom a nőket, amire valók. Meg@rom, és otthagyom...

2020. aug. 3. 09:18
 12/31 anonim válasza:

"Én arra használom a nőket, amire valók. Meg@rom, és otthagyom..."

Ilyet csak a lúzerek mondanak, sivár élettel, amire majd csak a halálos ágyukon fognak rájönni. :) Kíváncsi vagyok hany nő megy el veled a valóságban, és hány hosszú kapcsolatod volt eddig. Jaaa, hogy egysem? Biztos csak a nőkben van a hiba. ;)

Talán nem ártana a példád alapján a férfiaknak sem válogatni. Egy előnytelen külsejű, sikertelen pancser ne hajtson szép csajokra. Ahogy egy ilyen nő sem a jó pasikra. Egyenlőség van.

2020. aug. 3. 12:00
 13/31 anonim válasza:

Tisztelt kérdező!


Ennyit a nők által mindig hangoztatott "Nem a külső számít, hanem a belső értékek" dumáról. 11-es válaszoló, van benne valami, amit írtál, fullra el vannak szállva maguktól, tényleg korcs a nők többsége.

2020. aug. 3. 12:15
 14/31 anonim válasza:

13#

Ahogy a férfiak többsége is akkor. Veled az élen. Sikertelen vagy a nők terén ugye? Ezert szidod őket. Sajnállak.

2020. aug. 3. 12:24
 15/31 anonim válasza:

13 vagyok

Szia 14-es, látom, hiányod van, nagyon ingerült vagy. Nyugalom.

2020. aug. 3. 12:32
 16/31 A kérdező kommentje:
Gyerekek én egy konkrét jelenségre kérdezten rá. Az hogy most szep vagyok e vagy sem irreveláns arra voltam kíváncsi a lányok többségének miért tetszik jobban ha egy pózerkedő idióta vagyok. Miért van így több like.. ezt nem értettem.
2020. aug. 3. 12:33
 17/31 anonim válasza:

Tipikus magyar mentalitás, ha valaki leírja a véleményét, rögtön lúzer, pancser, sikertelen, stb. Az egész társadalom beteg sajna...


26F

2020. aug. 3. 12:52
 18/31 anonim válasza:

Én meg elképesztően jóképű vagyok, pénzem is van, és ezért nem tudok normális életet élni, mert ha kimozdulok, zaklatnak a nők, a profilképem kitettem egy közösségi oldalra, annyian írtak, hogy lefagyott az oldal szervere. Szeretnék én is átlagos lenni, plasztikai műtéten gondolkodom. Addig örüljetek, amíg átlagosak vagytok.

24/F

2020. aug. 3. 13:25
 19/31 anonim válasza:

Véleményt nyilvánítani szabad 17-es. Lehet az a te véleményed, hogy a nők többsége korcs. De attól még amit állítasz lehet kreténség. :) Ha pedig valaki a szemedbe mondja ezt, az is csak véleményt nyilvánít, nemde? Márpedig aki szerint a nők többsége korcs, és csak baxasra valók, az valahol nagyon eltévedt a saját életében. Én sem mondom minden férfira hogy egy pozerkedo h.lyegyerek. Vannak ilyenek, de nem mind. Én meg soha nem kerultem közelebbi kapcsolatba ilyenekkel. Hogy miért? Mert normális nő vagyok. Nem vágyom bokavillantós, szakadt nadrágban járó pasikra, sem olyanokra akik naponta toljak a képeket facere. Ezt pedig bizony már első pillantásra meglehet állapítani valakiről.

Továbbra is áll a megállapításom. Ha normális pasik vagytok, találtok normális csajt. Ha nem talaltok normális csajt, akkor ti sem vagytok azok, rossz helyen keresgéltek, és nem ártana magatokba nézni egy kicsit.

2020. aug. 3. 13:27
 20/31 anonim válasza:

Márpedig a nők nem a pénz, és a külső alapján ítélkeznek, hanem igenis, egy férfi BELSŐ ÉRTÉKEIT nézik!!!


Itt a bizonyíték: https://www.youtube.com/watch?v=tku03rIF5Fc


Úgyhogy tényleg pancserok, lúzerek, vesztesek vagytok, ha nem tudtok felszedni egy nőt!!!

2020. aug. 3. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!