Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, akiért nem...

Van itt olyan nő, akiért nem megharcolni kell, hanem kiérdemelni?.

Figyelt kérdés
29/F
2022. jún. 11. 00:12
 1/10 anonim válasza:
nem nincs ilyen és menj aludni
2022. jún. 11. 00:28
 2/10 anonim válasza:
Én olyan vagyok aki nem megszerzendő trófeaként tekint magára, hanem egy mint egy emberre, erényekkel és hibákkal, aki egyenlő félként tekint a másikra és nem úgy hogy majd engem ki kell érdemelni. Olyan férfit keresek aki nem gondolja túl a párkapcsolatot, tisztel és szeret, de nem magasztal az égig és nem veti alá folyamatosan az ő érdekeit az enyémnek. Aki velem is egy teljes értékű ember lenne.
2022. jún. 11. 00:29
 3/10 A kérdező kommentje:
A kiérdemelni szót a kettes válaszát olvasva tovább finomítanám. Kiérdemelni, méltónak lenni rá, mint társ, mint egyenrangú partner.
2022. jún. 11. 00:33
 4/10 anonim válasza:
Nem értem, mi ez a hülyeség. Mi az, hogy kiérdemelni? Mivel? Nem kiérdemelni kell, hanem normálisan viselkedni vele.
2022. jún. 11. 00:57
 5/10 anonim válasza:
Konkrétumot íthatnál, mert nem tudni pontosan mire gondolsz.
2022. jún. 11. 06:49
 6/10 Noren1989 válasza:
Vannak, de foglaltak 😂
2022. jún. 11. 07:23
 7/10 anonim válasza:
Előző: kiegészíteném avval, hogy általában bunkók által foglaltak, mert a legtöbb nő azoknak dől be, aztán amikor már sokat csalódtak a bunkókban, akkor sírnak, hogy "minden pasi szemét", ám a szemét nem szúrná ki a naív nőknek, hogy léteznek rendes pasik is, csak azok feje felett gyakran elnéznek, pökhendi módon.
2022. jún. 12. 00:26
 8/10 anonim válasza:

Ez a fajta gondolkodás egészségtelen párkapcsolati dinamikához vezet. Ha alapból ilyen módon alárendeled magad egy nőnek, semmi tiszteletet nem fogsz kapni tőle. Garantált, hogy csak kihasználjanak, ha egyáltalán szóba állnak veled.

A dolog fordítva sokkal jobban működik (a nő van inkább támogató szerepben), de manapság illik valahol félúton találkozni. Mindenesetre egy egészséges kapcsolatban a férfié az utolsó szó.

2022. jún. 12. 10:10
 9/10 anonim válasza:
A megharcolás már nem nagyon opció, megverhetsz bárkit, még tán félni is fog tőled xd Kiérdemelni meg nem fogsz úgy semmit ha már az elején hercegnőként kezeled, mert akkor jó vagy ebbe a szerepbe.
2022. jún. 12. 11:42
 10/10 anonim válasza:
Bírom az ilyen tanácsokat... kábé mint a kutyáknál a falkavezérség. Aki csak ezzel a hülyeséggel operál, az könnyen örökre csak tnácsokat fog adni anonim fórumokon :D
2022. jún. 12. 12:15

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!