Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan lehetséges, hogy valaki...

Olyan lehetséges, hogy valaki senkinek sem kell, max akikhez nem szólnak?

Figyelt kérdés
Nekem ez a legnagyobb félelmem, mert a lányok nagy része nem akar ramtapadni. De van néhány, aki nézeget, követ, de ők nem tetszenek nekem.
2022. jún. 10. 23:04
 1/4 anonim válasza:

Nekem volt ilyen, ha pesten jártam, akkor nálam nagyobb (én 163cm vagyok) lányok és nők bámultak néha.


De túlságosan is félek megszólítani bárkit is, ha ilyen van.


21/f

2022. jún. 10. 23:18
 2/4 anonim válasza:

Ha nem teszel erte semmit akkor nagyon kicsi az eselye hogy lesz egy lany aki megteszi az elso lepest. Velem a 31 evem alatt soha nem fordult elo hogy egy lany randira hivott volna, tarskereson ramirt volna, vagy barhol, discoban, tarsasagban kozeledni probalt volna.

Nem lennek most sem hazas ha nem en teszem meg az elso lepest.

2022. jún. 11. 04:01
 3/4 anonim válasza:

Suliba èn is csak olyan lányoknak tetszetem akik nekem nem. Aztán 20 èvesen elkezdtem dolgozni ès lett egy szebb barátnőm. 21 èvesen a legszebb barátnőm lett. Ő már tènyleg az ideálom volt 10\10. 😍

Mostani is elèg szèp.

Csupán egyikkel se jött össze a hosszútávú. Öngyi hajlam, talált mást meg ilyenek. Szóval van bőven esèlyed találni jobbakat is. 😁

2022. jún. 11. 07:02
 4/4 anonim válasza:
Akik anno suliba bejöttek már tán "le se köpném őket", mostanában olyan stílus a crushom amit soha sem hittem volna magamról xd
2022. jún. 12. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!