Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek arról, hogy egy párkapcsolatban mindkét fél hízik?

Figyelt kérdés
Genetikailag hízásra hajlamos vagyok, ezért a sok mozgás és normális táplálkozás ellenére is csak tartani tudom a súlyom. Nagyon szeretnék egy olyan lányt találni aki elfogadna úgy is, hogyha hosszútávon felszaladna pár kiló, és engem nem zavarna, ha a párommal is ez történne.

2022. jún. 10. 11:50
 1/7 anonim válasza:

Én hormonproblémás lány vagyok, szóval mindig is könnyen híztam, és nagyon nehezen fogyok. Ezért mindig is kövér voltam, valószínűleg vékony sosem leszek, annak ellenére, hogy nem eszek sokat és rendszeresen mozgok.

Nem zavarna, ha a párom is ilyen helyzetben lenne, támogatnám amiben csak tudnám, sokszor ezellen nem sokat tenni :)

2022. jún. 10. 12:14
 2/7 Camorri válasza:

Ha hormon vagy egyéb probléma miatt nem tudsz fogyni/ nehéz tartani a súlyod, az más tészta, de én pl szigorú diétát tartok. Odafigyelek arra hogy mit eszek és mennyit. Én így tudom tartani a súlyom jelenleg.

Bár nem tudom hogy nagyon hosszú távon ez múködni fog-e (most még csak 25 vagyok), de rajta leszek még párkapcsolatban is. Én úgy gondolom hogy nem vészesen nehéz ezt megtartani (mégegyszer megjegyezve: kivéve ha egészségügyi problémák miatt nem megy), és még sok pénzt meg is lehet spórolni, vagy minőségesebb ételeket lehet enni.

Az egész csak önuralom kérdése.

És még egy kis gondolat: az ember akkor egészséges ha képes a szervezete elraktározni rosszabb időkre. Csak ugye manapság nincs rosszabb idő, így nincs éhezéses idő amikor a felhalmozott dolgokat használná a test.

Összefoglalva: figyelj oda mit és mennyit, mozogj eleget és nem lesz gond. A legfontosabb hogy ép testben ép lelked legyen

2022. jún. 10. 12:31
 3/7 anonim válasza:
onnan látszik ha igazán jó a kapcsolat, hogy boldogan, együtt híznak el :D
2022. jún. 10. 13:24
 4/7 anonim válasza:
#3 nem feltetlenul, vannak stresszevok, vannak eveszzavaros emberek, ezer oka lehet a hizasnak. meg persze van akinek ez a fetise
2022. jún. 10. 13:41
 5/7 Camorri válasza:

#3 13:24

Én nem gondolom hogy csak akkor lehet jó a kapcsolat ha együtt híznak. A hízás inkább a jó, bőséges élet jele.

Persze ez is kell egy boldog kapcsolathoz, hogy biztonság legyen legalább étkezési téren, de ettől függetlenül lehet ebben is mértéket tartani...

2022. jún. 10. 14:41
 6/7 anonim válasza:
Megnyugtató lenne tudni h a párom akkor is szeretni fog ha véletlenül valami ok folytán felszalad rám egy kevés felesleg. Az meg nem zavarna ha ő felszedne egy kicsit. Mindig úgy gondoltam hogy egy férfin akkor látszik hogy megállapodott ha elengedi magát. Am a legboldogabb párkapcsolat is ami a környezetemben van úgy néz ki hogy a lány és a fiú is elég sokat híztak. Mindig az a benyomásom róluk h nagyon élvezik az életet. Arra ki ne vágyna?
2022. jún. 11. 12:41
 7/7 anonim válasza:
Bár nem ez a téma, de azért érdemes elmenni egy labor vizsgálatra mert simán lehet pajzsmirigy rendellenes működés, vagy cukorbetegség, stb. Ezek a betegségek is lehetnek örökletesek, és akkor a hízás csak tünet, nem maga az öröklődik. És akkor azt a betegséget kezelik, máris egy fokkal beljebb vagy.
2022. jún. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!