Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves nők, nektek tetszene...

Kedves nők, nektek tetszene olyan kapcsolat, ha a férfi nyíltan megmondaná, hogy szeretőt is akar, de az is lehettek ti?

Figyelt kérdés
Úgy értem, néha titkos helyen úgy találkoztok, mintha szeretők lennétek, és ekkor a vadabb vágyaitokat is ki lehet élni.

2022. máj. 27. 17:19
 1/5 anonim válasza:
Amiről beszélsz azt szerepjátéknak hívják.
2022. máj. 27. 17:28
 2/5 anonim válasza:
Ha szerepjáték igen, ha valóság ez akkor nem.
2022. máj. 27. 17:35
 3/5 anonim válasza:
Ha nyiltan megmondaná, meg tudná értelmesen indokolni, hogy miért szeretne szeretőt (vannak dolgok, amiket sosem vállalnék), és betartaná, hogy egy szeretőt vagyok hajlandó elviselni (tehát nem fűvel fával) rugalmasan tudnám kezelni (függetlenül attól, hogy én nem szeretnék sem szeretőt, sem édes hármast).
2022. máj. 27. 19:05
 4/5 anonim válasza:
Kifejezetten tetszene. Biztos nem laposodna el a szex a kapcsolatban mint annyi helyen. Még ha nagyon nem is sikerülne másabb szexualitást megélni a találkákon (mert túl sokáig nem lehetne ezt izgalmasan szétválasztani), de már a más hely maga feldobná.
2022. máj. 28. 11:14
 5/5 anonim válasza:
Nem . Verd ki vagy válj el
2022. máj. 28. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!