Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok szerintetek be jövök...

Lányok szerintetek be jövök neki?24f

Figyelt kérdés

Egy nagyon szép lánynak szoktam reagálni instan a képekre, storikra.

Mindig kedvesen köszöni meg, viszont beszélni keveset szoktunk(még), hiszen nem is ismer, illetve nagyon elfoglalt.

Tegnap volt vacsorázni egy fiúval, amit kitett instan.

Szerintetek van esélyem nála, vagy csak szimplán kedvessegbol ilyen?

Eddig csak én követtem, de ma ő is bekövetett. Azért kerdezlek titeket nőket, mert úgy gondolom ti ebben a helyzetben jobban tudtok segíteni mint egy fiú.


2022. máj. 22. 13:58
 1/3 anonim válasza:
Nem hinném hogy ez arra utalna, hogy szerelmes. Az én véleményem erről az, hogy csak szimplán egy nagyon empatikus, illetve szeretetteljes lány van a képben. De szerintem ne add fel. A szerelem mindössze 4mp alatt alakul ki az agyban. Barátkozz össze vele, s ki fog derülni hogy egyre jobban fog téged kedvelni, avagy kevésbé:)
2022. máj. 22. 14:07
 2/3 anonim válasza:
Nem
2022. máj. 22. 14:12
 3/3 anonim válasza:
De cuki vagy. Neki munka vagy csak. Gyujti a kovetoket,hogy beloluk legyen ugyfelkore.
2022. máj. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!