Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak depressziós nővel való ismerkedés kapcsán?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 21:57
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Borderlinet is kihagyhatod.

Gyogyithatatlan.

Inkabb olvass rola mintsem megprobald!

2022. máj. 18. 17:56
 22/30 anonim válasza:
Akik azt mondják hogy keressen fel szakembert az adjon is rá pénzt. 14 ezer forint egy óra, és hetente legalább egyszer menni kell, hogy értelme is legyen. Na most 56 ezer forintja nem mindenkinek van erre, ha enni is akar a hónapban. Pláne a mostani infláció mellett. TB alapon meg vagy nincs szakember, vagy teljesen felejtős, mert vagy csak rosszabbul leszel tőle vagy semmit nem ér. Tapasztalat.
2022. máj. 18. 19:18
 23/30 anonim válasza:
Mindenesetre szerintem egy türelmes partnerrel működhet a dolog, kedves kérdező :) előző voltam.
2022. máj. 18. 19:19
 24/30 anonim válasza:
22-es dehogy kell menni hetente. :D Elég havonta. Meg most nem azért, de aki erre sajnálja a pénzt, az mit akar? Talán nem kéne dohányozni, alkoholizálni, meg cukros sz*rokat zabálni. Máris lesz pénz. Tényleg számomra vicc kategória, amikor valaki erre sajnálja a pénzt. És a döntő többsége meg évente költ több százezer forintot cigire. :D És sajnálja azt a havi 15K forintot. Tényleg vicc. De ilyenek meg is érdemlik, hogy örlődjenek magukban.
2022. máj. 18. 19:45
 25/30 anonim válasza:
Egy idő után már valóban csak havonta kell menni, de súlyosabb depressziónál hetente kell egy darabig. Arról meg senki nem beszélt, hogy sajnálja rá a pénzt, egész egyszerűen nem engedheti meg magának, és nem azért, mert elkölti minden szarra. Nincs mindenkinek havi 2-300 ezer forintos fizetése, pláne nem fiatalon.
2022. máj. 18. 19:56
 26/30 anonim válasza:

Férfi vagyok. Nem minden depressziós egyforma, én néhány évig szenvedtem ebben férfiként, és egészen máshogyan éltem meg, mint az exem. Legalábbis szerintem depresszió jellemezte őt, amíg kapcsolatban voltam vele.

Kisebbségi komplexus is jellemző volt rá, a legtöbb dolgot sötéten látta. Kedvenc mondása az volt, hogy "Ne fesd az ördögöt a falra, mert úgy is ott van".

Olykor levegőnek nézett, ha félreértett valamit.

Máskülönben, utólag rájöttem, hogy sok szépség van a lelkében, sajnos akkoriban nem láttam az ő sötét oldalától a szép lelki oldalát, csak a vonzó alakját.


De hogy nehéz volt mellete akkoriban, az biztos. Én is követtem el hibákat, de ő sokszor minősíthetetlenül viselkedett velem szemben, borzasztó flegma, gunyoros és cinikus módon.

2022. máj. 18. 22:53
 27/30 anonim válasza:
Amúgy ha találsz egy normális férfit aki szeret és elfogad, nincs félnivalód :)
2022. máj. 19. 00:33
 28/30 anonim válasza:

Sok jót nem lehet mondani a sztoriról. Ha valaki ezt felismeri akkor érdemes róla beszélgetni aztán ha látszik rajta a változás akkor bármi lehet belőle.

De általában nem ez történik, hanem te is lesüllyedsz az ő szintjére. Észre sem veszed magad és már te is belekerültél a mókuskerékbe.

Nem kell Cameront(Dr House) játszani mindenkinek, ez a megmentősdi sok energiát igényel sokszor a semmiért.

2022. máj. 19. 04:51
 29/30 anonim válasza:

A személyiség sokkal meghatározóbb. Hogy mennyire befolyásolja az illetőt a depresszió. 2 nővel beszélgettem itt. Az egyik pozitív volt, valamilyen formában uralta a depresszióját,és nem zúdította rám. Sőt kifejezetten figyelt arra hogy ne terheljen a problémáival.Érdeklődött irántam folyamatosan. Persze az is lehet hogy mikor erősődik a depresszió nála akkor máshogy viselkedik, ezt nem láttam tőle.

A másik nő viszont alapból egy egyszerű teremtés. Már az elején rám zúdított mindent, sajnáltatta magát, mindenki mást hibáztatott a pánikbetegsége miatt és a depresszió miatt. Ő nem tehetett semmiről. Csak erről tudott beszélni, sosem érdeklődött és kérdezett felőlem, éreztem ahogy szívja el az energiámat.

Mindkét nő depressziós, mégis ég és föld a különbség.

2022. máj. 19. 06:26
 30/30 anonim válasza:
szörnyű
2022. jún. 16. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!