Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak depressziós nővel való ismerkedés kapcsán?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 21:57
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
ne
2022. máj. 17. 22:00
 2/30 anonim válasza:
Soha többet
2022. máj. 17. 22:11
 3/30 anonim válasza:
Volt már két ilyen barátnőm, türelmes és elnéző vagyok, de egy harmadszorra már én se jönnék össze olyan lánnyak, akinek valami mentális problémája van.
2022. máj. 17. 22:18
 4/30 A kérdező kommentje:
Van valaki, aki jobban kifejtené? Egyébként én vagyok a depressziós nő, csak kíváncsi vagyok a másik oldal nézőpontjára is ilyen esetben. Lehet írni horror sztorikat, nem fogok senkit elítélni, pártatlan leszek. :)
2022. máj. 17. 22:18
 5/30 anonim válasza:
Csatlakozom. Bár nekem csak egy tapasztalatom van. De az elég.
2022. máj. 17. 23:13
 6/30 anonim válasza:
Én barátkoztam velük, többel is, aranyosak eleinte, aztán elkezdik a kedvességem a lelkiviláguk elleni támadásnak megélni, aztán ott a vége.
2022. máj. 17. 23:42
 7/30 anonim válasza:
Semmilyen. De én szívesen ismerkednék depressziós nővel, mert én is az vagyok. Csak depressziós, nem nő.
2022. máj. 18. 00:05
 8/30 anonim válasza:
Hát nekem inkább önbizalom hiányosokkal volt dolgom, csak ismertem őket szimplán fárasztóak. De szívesen megismernék egy depressziós csajt, nincs sok baj velük ha személyesen is találkozni lehet vele. Kell az a kis plusz
2022. máj. 18. 06:11
 9/30 anonim válasza:
Nekem speciel nem volt, de az egyik legjobb barátomnak igen. Szörnyen le tudja húzni az embert egy ilyen kapcsolat, mert ilyenkor a depis fél (legyen az fiú vagy lány) nem a pszichológusára önti a sok szart hanem a párjára, aki meg az esetek többségében nem tudja ezt feldolgozni és ő is kedvetlen lesz.
2022. máj. 18. 07:11
 10/30 anonim válasza:

Nincs jó véleményem: játszmázik, nem feltétlen akar jót a másiknak, keresztbe tesz a másiknak, mert ő úgy gondol dolgot, ahogyan.

Először rendezni kell önmagát, és utána elindulni a társkeresés útján.

2022. máj. 18. 07:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!