Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék egy lányal barátkozm...

Szeretnék egy lányal barátkozmi vagy akàr közelebb kerülni hozzá? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van itt olyan lágy aki 16 éves és szeretne velem ugymond járni vagy valami olyasmit, hogyha nem akkor hol találhatok ilyen lányt akinek hasonló érdeklődési köre van mint nekem?(szinte minden barátomnak van "csaja" csak nekem nincs ez olyan fura/szar érzés)
2022. máj. 16. 16:09
 1/2 anonim válasza:
Cicuka, ez itt egy az egész világon olvasható oldal és ha van is lány, akinek nedves lesz a bugyija a fogalmazásodtól meg a helyesírásodtól, kész tragédia, ha ő Balmazújvárosban lakik Te pedig Makkoshotykán, mert úgy nem tudtuk járni
2022. máj. 16. 16:25
 2/2 anonim válasza:
Szóval azt akartam ezzel mondani hogy biztos nincs itt olyan lány aki veled akarna járni mert senki nem tudja hogy te ki vagy Hol laksz hogy nézel ki Mi az érdeklődési köröd satöbbi satöbbi satöbbi.
2022. máj. 16. 16:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!