Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, mennyire zavar ha 29...

Nők, mennyire zavar ha 29 évesen annyira kopaszodok mint a bal alsó képen a férfi?

Figyelt kérdés

Nem ősz, de szinte pont ugyan ilyen világos hajam van (ősz is van benne, de inkább szőke).


Kopaszra vágatni jobb lenne?


[link]



2022. máj. 16. 12:35
A kérdező szavazást indított:
Nem zavar, vannak ennél fontosabb dolgok egy férfiban.
Kicsit zavar.
Nagyon zavaró, de a kopasz sem jó.
Nagyon zavaró, a kopasz jobb.
Nagyon zavaró, de a kopasz még rosszabb.
21 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Most meg bal felülre tette a képet, de a lényeg hogy az ősz férfiról van szó.
2022. máj. 16. 12:36
 2/3 anonim válasza:

Le kell tolni teljesen rövidre. Nem kopaszra. Sokkal ápoltabb és jobb lesz az összkép.

Szerintem nem gond, ha kopaszodsz, sokan kopaszodnak már huszonévesen. Ha valakinek tetszel, akkor így is tetszeni fogsz.

2022. máj. 16. 12:42
 3/3 Cubina válasza:

Szerintem ez nem vészes, nekem még tetszik is. Nem is nagyon tűnik fel, hogy ritkább. Akkor ajánlanám a kopaszítást, ha mondjuk középen nem lenne semmi, és a jobb oldalról három szálat bal oldalra fésülnéd.

Az 1 mm-es hajat se ajánlanám, akkor még ritkábbnak tűnne a hajzat, és szerintem hülyén is néz ki az.

Nekem is ritkult a hajam 40 éves koromra nő létemre, de amíg nincsenek nagy kopasz részek, addig jó ez így. :)

2022. máj. 30. 02:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!