Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit jelent, ha egy fiú megkérd...

Mit jelent, ha egy fiú megkérdezi, hogy X-et vagy XY-t választanám-e?

Figyelt kérdés

Már nagyon, NAGYON, NAGYON sokszor kérdezgetett ilyeneket, természetesen vicces hangulatában. Tudom, hogy csak az agyam akarja húzni, de mi van akkor, hogyha ez jelent valamit? (igen, túlgondolok mindent)

Tisztában vagyok vele, hogy ennyiből még nem derülhet ki, hogy tetszem-e neki.

Egyébként barátok vagyunk, bírjuk egymást meg cukkoljuk is a másikat, de azért nem annyira közeli ez. Ez lehet emberfüggő, vagy ez ilyen közös fiús dolog?

De tényleg rengetegszer kérdezte már.

Fiúk, ilyenkor mi jár a fejetekben? Vagy csak unatkoztok?

Valószínű, csak én képzelek bele többet, mert egy kicsit tetszik. Rossz bevallani még így, anonimban is.

És ha tényleg hülyeség amit kérdezek nyugodtan írd le, én sem hiszem el hogy ezt kirakom kérdésnek. De azért érdekel hányan hülye p!ts4znak le :D

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. máj. 15. 14:26
A kérdező szavazást indított:
Ez egy hülye kérdés.
Barátként tekint rád.
Elképzelne többet is mint barátság.
Ez emberfüggő, így lehetetlen megállapítani.
Csak unatkozik.
9 szavazat
 1/4 anonim válasza:

Arra kíváncsi, hogy ő tetszik-e neked.

Ugyanolyan évődve kérdezd meg, hogy : - mi lenne, ha egyiket sem, másik sem, hanem, mondjuk, téged?


Légy vagány. Próbáld meg!

🙂

2022. máj. 15. 14:37
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy közeli ismerősöket/barátokat, vagy hírességeket tesz x/xy szerepébe, de az is lehet, hogy ezzel a zsáneredre kíváncsi. Mármint tegyük fel, Ő egy vékonyabb srác és, akik közül kell neked választani, az egyik az Ő alkatahoz hasonló, míg a másik egy izmos férfi, és ezzel azt akarja megtudni, hogy mennyire tetszene neked, vagy zavar e .....

Figyeld meg, hogy hasonlítanak e rá bármilyen formában, akikről kérdez!

De ez az én meglátásom, viszont az is fontos, hogy én is hajlamos vagyok többet belelátni a dolgokba, mint kéne!

Remélem, hogy tudtam segíteni!

2022. máj. 15. 14:44
 3/4 anonim válasza:

2. Vagyok!

Vagy az előző kommentelő meglátása a jó 😅

2022. máj. 15. 14:46
 4/4 anonim válasza:
Hogy melyik kromoszómát kedveli.
2022. máj. 17. 05:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!