Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire zavar ha egy férfi szűz?

Mennyire zavar ha egy férfi szűz?

Figyelt kérdés
Főleg 30 körüli nőket kérdezek. Titeket mennyire zavar az ha egy veletek kb egykorú férfi még szűz, de még kapcsolata se volt igazán. Amúgy igényes és külsőleg rendben van
2022. máj. 11. 15:34
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Inkább szexeljen korán, mint hogy 30 évesen incel legyen. Ilyen akkor se kéne, ha örökké a vibrátoromra lennék utalva. Nem szeretem a pszichopatákat.
2022. máj. 11. 17:14
 12/30 anonim válasza:

#12


31 éves férfi vagyok, sose szexeltem. Nem vagyok se incel, se pszichopata. Kösz :)

2022. máj. 11. 17:21
 13/30 A kérdező kommentje:
Én se vagyok se incel, se pszichopata. Illene egy értelmező szótárat megnézni mielőtt ilyen szavakkal dobálózol
2022. máj. 11. 17:26
 14/30 anonim válasza:
Hát én 22 vagyok, de én max kíváncsiságból feküdnék le szűz fiúval. Sajnos az a fajta vagyok akire eléggé vigyázni kell az ágyban. Egy szűz nem hiszem, hogy tudna "kezelni".
2022. máj. 11. 17:55
 15/30 anonim válasza:

Engem nem zavar. Egyszer volt egy 29 éves srác akinek én voltam az első. Ok, az első szexnél túl gyorsan elment, de utána kimondottan élvezett volt vele lenni. 2 évig voltunk együtt, végül barátként váltunk el. Még ma is néha beszélgetünk, jó barátok maradtunk.

28/N

2022. máj. 11. 18:24
 16/30 A kérdező kommentje:
Ez a jobbik eset amikor nem keserű szájízzel váltok el.
2022. máj. 11. 18:26
 17/30 anonim válasza:

Nálam kizáró tényező lenne.


31N

2022. máj. 11. 19:47
 18/30 anonim válasza:

Szerintem rendben van. Se több, se kevesebb elvárásod nincs így sem, mint bármelyik másik férfinak. Az, hogy szűz vagy, nálam pl. nem lenne hátrány, de ez ember függő. Itt azt látni, hogy van, akit zavar. Próbálkozz. Én is azt teszem és nem könnyű normális párt találni, pedig nem vagyok szűz...

32N

2022. máj. 11. 20:58
 19/30 anonim válasza:

Nem különösen zavar, de mindenképp elgondolkodnék a szitu hátterén. Ha valaki aszexuális az oké, mert csak egy hozzá passzoló igényű hölgy kell mellé. Viszont ha valaki 30 évesen szűz (ami amúgy nem szégyen) akkor felmerül a kérdés, hogy nem volt rá igénye? Volt de a személyiségével van baj? Nem érti meg a nőket? Ő volt az a tipikus csendes srác, aki csak nézte a többieket az osztályban?

Szóval érted.. Erre csak akkor tudnánk hasznos választ adni, ha ismernénk. Ha valaki szégyenlős (volt), nem voltak bulizós ismerősei vagy akár női munkatársai, barátai, kapcsolatai az nem gáz. Viszont ha valaki egy tapló, bunkó a nőkkel, nyomulós stb, na az nagyon kellemetlen és a helyzet is.

2022. máj. 11. 22:44
 20/30 anonim válasza:

Kíváncsi lennék, hogy miért tartod (meg a társadalom java)

ÖNMAGÁBAN azt, hogy valaki szűz, vagy nem volt kapcsolata problémának.


Mert ha valaki megnémul egy nő láttán, az lehet probléma. De a szüzesség miért probléma?

2022. máj. 12. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!