Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 168 cm magas férfiként van...

168 cm magas férfiként van esélyem?

Figyelt kérdés
Alapból szerintem jól nézek ki, férfias arcom van, igyekszem nagyjából divatosan öltözni és adni magamra, nem vagyok kövér, inkább sportos. De a magasságom zavar és sajnos nem csak engem, a lányokat is. kb esélyem sincs a legtöbbjüknél, akinél van velük meg még nem hozott össze az élet. 24/F
2022. máj. 2. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Az alacsonyabbakra kell ráhajtanod.
2022. máj. 2. 21:00
 2/21 A kérdező kommentje:
Nyilván ezt tudom, de nagyon ritka aki 168 centinél legalább 5cmel kisebb legyen, hiszen még az is fontos nekik, hogy magassarkúban is alacsonyabbak legyenek.
2022. máj. 2. 21:03
 3/21 anonim válasza:
Nincs sajnos, legfeljebb a törpéknél.
2022. máj. 2. 21:05
 4/21 anonim válasza:

Engem sose érdekelt a magasság, párom is pont akkora, mint én. Sokkal fontosabb a magabiztosság (persze értem, hogy nehéz, ha frusztrál ez a dolog), meg a humor. Persze vannak nők, akiknek ez extrém fontos, de ez jó mércéje lehet annak, hogy ki az a lány, akire érdemes figyelmet szánni. Mert ha emiatt lepattint, akkor totál felületes, és ez legalább időben kiderült róla.

Sok 168 centis haverom van amúgy, és mindnek lett idővel kedves-rendes párja. De kétméteres haveromat meg pl azért pattintották le, mert nem öltözik "divatosan". Kisportolt unokatesómat meg azért rázta le egy csaj, mert kopaszodik. Úgyhogy kb. bárkibe bármivel bele lehet kötni.


Sportolj, ne veszítsd el az életkedved, állj pozitívan a dolgokhoz. Fogsz találni rendes lányt. :)

2022. máj. 2. 21:05
 5/21 anonim válasza:
Azért nem olyan nehéz 168 centinél alacsonyabb lányokat találni. Vagy csak Budapesten van sok belőlük. :D Én 168 vagyok, és barátnőim fele 160-165. Ha belegondolok, nincs is nálam magasabb lányismerősöm.
2022. máj. 2. 21:08
 6/21 anonim válasza:
Van haverom, aki nálam legalább öt centivel alacsonyabb (nő vagyok, 162 cm) és sose okozott gondot neki a csajozás. Lehengerlő a modora, önbizalmat mutat (többet mint van neki) és elegánsan öltözik. Az összkép mindig fontosabb.
2022. máj. 2. 21:30
 7/21 anonim válasza:

Férfiként írom, hogy igaza van a 6-os válaszolónak.


170 centi vagyok, sose volt problémám a nőkkel :D Engem a nálam magasabb nők is leszólítottak.


Nem ez a lényeg. A megjelenés és a duma. Ezt imádják a nők. Nyilván minden nő magasabb pasit akar magának, de a te feladatod meggyőzni őket hogy te miért vagy jobb mint ők. Ehhez pedig te kellesz, nem a 168 centid.

2022. máj. 2. 21:34
 8/21 anonim válasza:
Lényegtelen szempont.
2022. máj. 2. 21:35
 9/21 anonim válasza:
Tegnap a buszmegállóban egy 160 cm körüli pasas és a barátnője épp hogy nem kezdtek el üzekedni. van esélyed
2022. máj. 2. 21:39
 10/21 anonim válasza:
5: és a 160-165 cm-es lányismerőseidnek milyen magasak is a pasijaik?
2022. máj. 2. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!