Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40-es, 50-es nő ismerkedne 30...

40-es, 50-es nő ismerkedne 30 éves férfival BP-n?

Figyelt kérdés
Őszinte, tiszteletteljes kapcsolat keretében egy független, odaadó sráccal.
2022. ápr. 28. 03:00
 1/6 anonim válasza:

Mi mi mi 🤣

Előbb 30 eves FERFI

Most aztan pedig srác😂😂😂 mi is vagy te? Kapcsolat 30evesen 50es novel? Az igen

F

2022. ápr. 28. 11:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazán nem akarlak kioktatni, de ezek rokonértelmű szavak. [link]
2022. ápr. 28. 15:33
 3/6 anonim válasza:
Őszinte,tiszteletteljes kapcsolat? Ez mit jelent tulajdonképpen? Ismerem a szavak jelentését,de úgy gondolom hogy egy kapcsolatban alap az őszinteség és az egymás iránti tisztelet. Viszont Te vélhetőleg szexuális kapcsolatot szeretnél aminek köze nincs a normál kapcsolathoz.
2022. ápr. 28. 18:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Vélhetőleg semmit nem tudsz rólam.
2022. ápr. 28. 22:02
 5/6 anonim válasza:
Valóban, semmit nem tudok Rólad, de a korkülönbséges kapcsolat keresése vélhetőleg nem arra utal hogy családot szeretnél alapítani, baráti kapcsolatot szeretnél létesíteni, "lelkizni" szeretnél. Megjelölted a kort, következtettem, ennyi. Hozzáteszem: az Általad megjelölt korosztályhoz tartozom, és gyakran kapok ebből a korosztálytól jelzést/ajánlatot, természetesen nem a szexuális szándékot hangsúlyozva.És mégis azt takarja, tudom...
2022. ápr. 29. 08:47
 6/6 A kérdező kommentje:
A nők bezzeg vágyhatnak idősebb férfira. Csak nekik lehet jó okuk. Én nem lehetek ugyanolyan ember, mert férfi vagyok. Én csak dugni akarhatok.
2022. ápr. 29. 09:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!