Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan közeledjek egy lányhoz?

Hogyan közeledjek egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Munkahelyi ismerkedés témában lenne kérdésem. Pár hónapja dolgozik a cégünknél egy lány. Ő üzemben én a raktárban. 5 hetente vagyunk ugyanabban a műszakban de akkor két hetet is. Szokott jönni alapanyagért. Kedves, aranyos, normális csaj. A napokban facen elkezdtünk beszélgetni. Úgy indult hogy adtam neki egy sürgős alapanyagot, délután meg írt hogy köszöni szépen. Holnap majd itt munkahelyen kihívom egy kávéra beszélgetni. A kérdésem hogy hány nap után hívjam el igazi randira? A másik kérdés hogy milyen témákról beszélgessünk?

Köszi.



2022. ápr. 27. 15:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ezen a héten egy műszakban vagyunk, ma megkérdeztem, hogy lenne e kedve kijönni elsőre igent mondott. Pár anyagot igényelt, aztán utána kinn voltunk vagy 20 percet. Viszont nem tudom mi legyen.. Már holnap egyből elhívjam vagy várjak vele pár napot? Nem akarom lerohanni..
2022. máj. 9. 19:39
 12/13 anonim válasza:
Én szerintem te nagyon elhúzod a dolgokat.
2022. máj. 9. 22:05
 13/13 A kérdező kommentje:
Munkahelyen 3-4-szer beszélgettünk, ma voltunk kinn először kávézni, nem lenne gyors?
2022. máj. 9. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!