Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan közeledjek egy lányhoz?

Hogyan közeledjek egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Munkahelyi ismerkedés témában lenne kérdésem. Pár hónapja dolgozik a cégünknél egy lány. Ő üzemben én a raktárban. 5 hetente vagyunk ugyanabban a műszakban de akkor két hetet is. Szokott jönni alapanyagért. Kedves, aranyos, normális csaj. A napokban facen elkezdtünk beszélgetni. Úgy indult hogy adtam neki egy sürgős alapanyagot, délután meg írt hogy köszöni szépen. Holnap majd itt munkahelyen kihívom egy kávéra beszélgetni. A kérdésem hogy hány nap után hívjam el igazi randira? A másik kérdés hogy milyen témákról beszélgessünk?

Köszi.



2022. ápr. 27. 15:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ahogy kávéztok ott lehet kérni randit. Menjetek moziba ott nem kell sokat beszélni. De ha elfogadsz egy proli tippet beültök inni valamit és ott úgy is felszabadulnak a gátlások.
2022. ápr. 27. 17:37
 2/13 anonim válasza:
Kávézzatok, kérdezd meg tőle, hogy hogyan érzi magát a cégnél, milyen távlati tervei vannak, miért éppen ott helyezkedett el stb., aztán ha kedvező a fogadtatás, akkor beszélgethettek arról is, hogy honnan jár, mivel közlekedik. És ha úgy látod, hogy nyitott a további ismerkedésre, akkor kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve munkahelyen kívül is találkozni veled, mondjuk meghívod kajálni vagy sütizni.
2022. ápr. 27. 18:33
 3/13 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen. Igazából amikor összefutunk akkor mindig mosolyog, ebből (is) gondolom hogy talán bejövök neki. Azért gondoltam így elsőre egy munkahelyi kávé holnap meg pénteken aztán ha úgy látom megkérdezem hétvégén ráér e. Bár remélem nem lesz így gyors neki elsőre. De az a gond hogy két hetet se akarok vele várni.
2022. ápr. 27. 19:58
 4/13 anonim válasza:
Nem akarlak lelombozni, de egy mosoly önmagában véve még semmit sem jelent. Még az sem, ha kedélyesen elbeszélgettek. Ha holnap igent mond egy hétvégi találkozásra, azt már lehet jó jelnek venni. Szerintem ha nagyon akar veled találkozni, akkor nem lesz neki gyors a tempó, mindenesetre próbálkozni kell, hátha. Sok sikert.
2022. ápr. 27. 20:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Meglátjuk majd. Nem akarok előre örülni. Holnap meg pénteken kimegyek vele, aztán megkérdezem.
2022. ápr. 27. 20:42
 6/13 anonim válasza:

Moziba semmiképp se vidd első randira. Soha senkit.


Moziba csak ültök egymás mellett a sötétben és semmivel nem vagytok előrébb ismerkedés szempontjából.


Ugyan ez vonatkozik az étteremre is.


Étteremet tekintve meg általában zavarba van az ősszes nő. (Mit kérjek?!, mennyiért?!, jaj biztos undorítoan eszek stb...)


Első randi kizárólag meginni valamit és beszélgetni minnél többet, hogy megismerjétek egymást. Ha ez jól sül el akkor utána már lehet menni bárhova.

2022. ápr. 28. 16:25
 7/13 A kérdező kommentje:
Meglátjuk. Ma beszélgetünk munka közben pár szót, sokat nevetett, a kávé sajnos nem jött ma össze, eléggé el voltak úszva de holnap kimegyünk. Igazából a héten kezdtünk el jobban beszélgetni, korai lenne holnap elhívni munkán kívül?
2022. ápr. 28. 18:21
 8/13 anonim válasza:
Én biztosra mennék, nehogy balul süljön el. Vàrj még pár napot vele szerintem.
2022. ápr. 29. 23:06
 9/13 anonim válasza:
Szerintem ha őszintén közeledsz hozzá akkor nem lehet semmi baj.
2022. máj. 2. 06:28
 10/13 anonim válasza:
Kíváncsi lennék, hogy megvolt-e együtt az anális majális.
2022. máj. 2. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!