Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedved velem tölteni egy...

Van kedved velem tölteni egy napot?

Figyelt kérdés

Szia kedves olvasó!

Van esetleg kedved egy napot velem tölteni? Mindentöl kötetlenül. Beszélgetés, séta és meglátjuk hogy alakul a nap. A végén vagy elköszönünk egymástól és többé nem beszélünk vagy elkezdödik egy jó ismeretség, barátság, akár valami komolyabb is. Rajtad múlik.

Egy nap!

Budapest és dél-, dél-nyugat Pest megyében elmegyek akkár a közeledbe, hogy ne keljen emiatt sokat utaznod.

Szép napot kíván ez a vidám és vicces Férfi!


U.i.: Butyuta és nem ide tartozó kommenteket felesleges írni.


2022. ápr. 26. 07:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én elmennék veled egy fradi meccsre gyalulni az utésokat. Ha jó erőben vagy az előny, ha nem majd keresünk neked valamit.
2022. ápr. 27. 14:19
 12/13 anonim válasza:
Csak egy maradhat? Vagy küldessz értünk kisbuszt?
2022. ápr. 27. 15:21
 13/13 A kérdező kommentje:

Na akkor. Csoportos találkozó a stadion elött? Megfelelö felszereléssel? Honvédségnél vagyok, van erö és eszköz is.

Na de békés programra gondoltam és nem ilyesmire. Az ötlet nem rossz, de sajnos nem-et kell mondanom.

(Hosszú ö meg ü -t nem tudok írni, meg az autocerrection az szép dolgokat dob össze.)

Busz jár 20 percenként, nem kell különjárat kívéve ha csak neked kell mivel moziba is 3 jegyet kell vegyél magadnak... 😛

Remélem minden kommentelö kapot választ.

Ciao😜😁

2022. ápr. 27. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!