Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, van kedve valakinek...

Lányok, van kedve valakinek velem tölteni az ünnepeket?

Figyelt kérdés
34 éves budapesti férfi vagyok, semmi többre nem gondoltam, mint együtt tölteni az ünnepeket valakivel, aki nem a családjával lesz, hogy ne legyünk egyedül. Hátha így nem telik annyira szomorúan.
2021. dec. 7. 22:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mert miért szomorúbb mint bármely más nap amikor egyedül vagy? Vagy ha máskor nem vagy magányos akkor karácsonykor miért?
2021. dec. 7. 22:24
 2/13 anonim válasza:

Engem is erdeklene

F

2021. dec. 7. 22:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Minden zárva lesz, nem lehet menni sehová. És a tudat, hogy egymással töltik az időt a családok.
2021. dec. 7. 22:32
 4/13 anonim válasza:
Nyilván,szerinted milyen nő az aki felmegy egy vadidegen férfihez??
2021. dec. 8. 05:55
 5/13 anonim válasza:
Miért ne mennének fel? Nem fogja megenni őket. És nem is biztos, hogy fel kell hozzá menni, mert ha pl földszintes lakásban lakik, akkor nem kell felmenni, elég bemenni, hiszen ha felmenne, akkor a padláson lenne. Mit keresne egy vadidegen férfi padlásán egy vadidegen nő karácsonykor? :-D Attól, hogy beszélget, időt tölt vele, esznek, isznak, elmondják egymás nyűgjét-baját, még nem lesz a nő állapotos. 34 éves tagról beszélünk, valószínű azért előtte válatanak egy-két mondatot itt a gy.k-n, esetleg bejelölik egymást FB-n. Én is magányos vagyok, de viszont félénk is, ezért eszembe nem jutna nővel tölteni az időmet. Ő legalább megpróbálta.
2021. dec. 8. 06:08
 6/13 Noren1989 válasza:
#1, így nem kell egyedül nézni a Reszkessetek, betörőket! 🤫😅
2021. dec. 8. 07:40
 7/13 anonim válasza:

5# Adlak! :) Annyira jó látni, hogy vannak még ilyen élelmes emberek, akik tudják kezelni a rosszindulatú megjegyzéseket.

Csatlakoznék azzal, hogy én találtam itt barátokat (igen, a gyakorin) :) És nem lettem megéve (megevve?) vacsorára :D


F

2021. dec. 8. 08:53
 8/13 anonim válasza:

Egy normális barátnak én is örulnék, unneptől fuggetlenul.


F,Budapest

2021. dec. 8. 16:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem úgy gondoltam, hogy karácsony napján találkozunk először nála vagy nálam. Ezért is írtam időben. Előtte találkozunk párszor és ha szimpatikusak vagyunk, akkor megbeszéljük a továbbiakat.
2021. dec. 8. 16:44
 10/13 anonim válasza:
Este a híradóban,gyanutlan 19eves lányon 3 ni..gger átment!!Ő nem is gondolta...
2021. dec. 8. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!