Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni? 23/F Bp

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 13:03
 1/6 anonim válasza:
Magasság súlyod?
2022. ápr. 25. 16:44
 2/6 A kérdező kommentje:
182cm vagyok. Múltkor 81 Kg voltam
2022. ápr. 26. 02:14
 3/6 anonim válasza:
Kicsit el vagy hízva :/
2022. ápr. 28. 17:57
 4/6 A kérdező kommentje:
XD. Ezt a kg-bol állapitottad meg? XD van aki súlyokat emel, nem a gép előtt ül. Nem tudom miért az ilyen kripli embereket kell alapnak venni, akiknek se combjuk, se valluk. Persze úgy 50 kg a csaj, 1,7 magassághoz, arra rapakolsz zsírt, dagadt lesz. Fiúknál sajnos egyre inkább ugyanez van... Persze tisztelet a kivételnek, aki még sportol valamit.
2022. ápr. 29. 06:37
 5/6 anonim válasza:

Ja értem... Ez így nyilván teljesen más. Azért gondoltam erre, mert izomból nehezen lehet 10–15 kilókat összeszedni.


Valóban kevesen sportolnak sajnos, a fiúk méginkabb el vannak hízva mostanában.

2022. ápr. 29. 12:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy mi nehéz az relatív. Nekem az lenne nehéz, hogy anélkül éljek, hogy nagy súlyos gyakorlatokat végezhessek. Emlékszem amikor nélküle éltem régen. Akkor folyton depressziós voltam XD. Most is meg van sérülve a bokám és nem megyek ezért, de már érzem, hogy megint depressziós vagyok. :D
2022. máj. 6. 05:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!