Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan csaj, aki...

Van itt olyan csaj, aki átnézné a Tinder profilomat, hogy mit rontok el benne, milyen infókkal, képekkel lehetne jobbá tenni?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, hogy ha online nem tudok nagy hatást kifejteni, akkor élőben sem lenne másabb a helyzet. És mivel sokan fent vannak Tinderen is, gondolom azért vannak fent, mert csak találnak olyan férfiakat, akik impozánsak.

Nekem általában egyetlen matchem szokott lenni körülbelül havonta, és szerintem ez átlag alatti érdeklődés lehet a nőktől.



2022. ápr. 24. 19:48
1 2
 11/16 anonim válasza:
:D ez a hülyegyerek csajt akar összeszedni itt, ne dőljetek be neki
2022. ápr. 24. 21:16
 12/16 anonim válasza:
#11 érdekes, velem tök normális volt és nem próbálkozott be.
2022. ápr. 25. 00:04
 13/16 Gymnospermatophyta válasza:

12: Lehet, hogy a 11-essel van probléma és nem a kérdezővel. :) (mármint könnyen lehet, hogy csak egy srác, aki ide böffentett valami valótlant)


Egyébként a kérdés nem rossz ötlet. :)

2022. ápr. 25. 04:16
 14/16 anonim válasza:
#13 igen, erre próbáltam finoman célozni azzal, hogy "érdekes" :))
2022. ápr. 25. 10:27
 15/16 A kérdező kommentje:

Akiknek küldtem profilt, azok esetleg segítenének képekkel, hogy kb milyen beállítások, szögek, ruhák, stb. állnának nekem jól?

Halál komolyan kérdezem, egyszerűen nem értek ehhez.

2022. ápr. 26. 23:50
 16/16 anonim válasza:
Nekem is írhatsz privátban, van tinderem (tudok mihez viszonyítani), és elég kritikus vagyok. :D De! finoman fogalmazok.
2022. ápr. 27. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!