Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan csaj, aki...

Van itt olyan csaj, aki átnézné a Tinder profilomat, hogy mit rontok el benne, milyen infókkal, képekkel lehetne jobbá tenni?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, hogy ha online nem tudok nagy hatást kifejteni, akkor élőben sem lenne másabb a helyzet. És mivel sokan fent vannak Tinderen is, gondolom azért vannak fent, mert csak találnak olyan férfiakat, akik impozánsak.

Nekem általában egyetlen matchem szokott lenni körülbelül havonta, és szerintem ez átlag alatti érdeklődés lehet a nőktől.



2022. ápr. 24. 19:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nagyon nincs erre taktika. Ha a legelső képed nem jó, tehetsz meg írhatsz oda bármit.
2022. ápr. 24. 20:18
 2/16 anonim válasza:
Én nem Tinderezek, és pillanatnyilag nem is keresek társat, de ha átküldöd mondjuk a bemutatkozó szövegedet, azt szívesen megnézem, és megmondom, javítanék-e benne valamit.
2022. ápr. 24. 20:19
 3/16 A kérdező kommentje:

Persze, de én azt sem tudom eldönteni, hogy jó-e a képem vagy sem. És biztos van valami, amit ha máshogy állítanék be, vagy máshogy tennék, vagy nem tudom, akkor jobb lenne.

De nem értek hozzá. Csak néha látok egy-egy szebb nőt, akik írják, hogy ezt sokan kérdezik, ne húzz jobbra, ha, stb., ami arra utal, hogy azért ők is folytatnak beszélgetéseket a platformon.

Csak kíváncsi lennék, hogy nekik mi az, ami megüti a mércét. Hogy hogy kéne feltennem képet, hogy az nekik imponáló legyen.

2022. ápr. 24. 20:22
 4/16 anonim válasza:
Én sem Tinderezek, vagy keresek társat, de szívesen megpróbálok segíteni, ha gondolod
2022. ápr. 24. 20:28
 5/16 anonim válasza:
Figyu, a 2. vagyok. Mennyire legyek őszinte? :)
2022. ápr. 24. 20:28
 6/16 anonim válasza:
Igaz, srác vagyok, de profi ebben. Írj rám, és megbeszéljük :D
2022. ápr. 24. 20:28
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös: teljesen legyél őszinte. De ne ide írd, hanem privátban, légyszi.
2022. ápr. 24. 20:38
 8/16 anonim válasza:
Nekem küldheted
2022. ápr. 24. 20:39
 9/16 anonim válasza:
én is segítek
2022. ápr. 24. 20:48
 10/16 anonim válasza:
Talán segíthetek, írj nyugodtan 🙂
2022. ápr. 24. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!