Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok véleményére vagyok...

Lányok véleményére vagyok kíváncsi. Ha szimpatikus a férfi, akkor a nyitottság az egy döntés a nőnél? Alább kiegészítve. 40F

Figyelt kérdés

Ez történt. Találkoztam többször barátként egy számomra szimpatikus nővel, aki egy olyan kapcsolatban van 2 éve, ahol soha nem költöztek még össze, nem is akarnak. Úgy éreztem én is szimpatikus vagyok neki, jól érezte magát velem.

Egyszer csak azt írta nekem üzenetben, hogy számára a velem való találkozás csak baráti dolog. Illetve még azt, hogy ha nyitott lenne, akkor nem lenne gond a közeledésem. Ez ilyen adok is, meg nem is?

Illetve mennyire komoly az a másik, ha nem akarnak összeköltözni?

Köszönöm a hozzászólásokat :)



2022. ápr. 21. 09:55
 1/7 anonim válasza:
Ha valaki odavan érted, akkor az tűzön-vízen át akarni fogja. Megcsalja a pasiját, kicselezi a férjét, elmegy autóstoppal Ukrajnába. Ez a duma, amit a nőd levágott, nagyon ócska. Ha lebegteti a dolgot, az nem azért van, mert érdekled, hanem mert jó lehetsz még B verziónak, hiszen csomó nő érdekből választ pasit magának, pláne átmenetileg.
2022. ápr. 21. 10:11
 2/7 anonim válasza:

2 opció van, neked kell látni a valót.


Vagy leakar állítani, de lelki szemetesládának még használna


Vagy szexelne veled akár, de mint partner nem ütöd meg pl azt az anyagi szintet, amit kéne.


Én az elsőt gondolom ennyi infóból

2022. ápr. 21. 10:54
 3/7 anonim válasza:
Ha a pontos írást idéznéd, nem azt amit levontál belőle, lehetne jobban érteni mit akar, ez így nagyon kétesélyes
2022. ápr. 21. 11:02
 4/7 anonim válasza:
Szerintem nem akar megsérteni, mert kedvel, mint embert, de többet nem szeretne tőled. Nekem is van ilyen, kedvelem a ffit, hiányzik, ha nem ír, de társként nem jöhet szóba.
2022. ápr. 21. 12:00
 5/7 anonim válasza:

A nők sokkal direktben közléseket adnak egy férfinak ha akarnak tőle valamit, mint fordítva.


Kijelentette, hogy nem tekint rád úgy, mint férfi. Barát, unaloműző stb., teljesen mindegy hogy hívod.


Innentől kezdve minden egyes energia felesleges amit rá fordítasz, mert ha megzeberedsz sem fog ez változni.


Ha bizonytalan lett volna, vagy eltereli a témát, vagy megmondja őszintén hogy bizonytalan. Ő viszont kerek perec kijelentette, hogy nem.

2022. ápr. 21. 12:23
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem így van. Kedvelt a csaj, úgy mint férfit is, csak ez egy "barátságba bujtatott" közeledés volt, mert jelenleg van egy bizonytalan párkapcsolata. Aztán mikor írta ezt a barátság dolgot, én hülye voltam, és túl hamar komolyra fordítottam az ügyet, mert türelmetlen voltam.

Türelmesen kellett volna találkozgatni, míg átalakul benne a kezdeti kedvelés egy komolyabb érdeklődéssé.

2022. ápr. 21. 12:38
 7/7 anonim válasza:

Kérdező, teljesen mindegy hogy meddig vársz. Fogadd el, hogy mint férfi nem vagy ínyére való. A párkapcsolatának ehhez semmi köze. Ha boldog akkor nem kezdene alapból mással, ha pedig nem boldog, akkor olyat fog keresni aki számára megfelelő. Te pedig nem vagy az.


És újra: a nők sokkal előbb kezdeményeznek ha számukra megfelelő férfit találnak, akkor is akár ha kapcsolatban vannak. Ez nekik nem akadály, minimum a flörtbe beleállnak ha másban nem is. Ha viszont egy nő azt mondja, hogy köszi nem, akkor az úgy van. Nem kell ezt túlmisztifikálni, meg olyan elméleteket gyártani, hogy ebbe meg abba van/volt bújtatva, meg ha várok meg ha előbb stb stb. Nem kellesz neki, sem most, sem később. Törődj bele.

2022. ápr. 21. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!