Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért csinálta ezt?

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már több hónapja tetszik nekem és úgy érzetem, hogy múlt hét vasárnap megtört a jég ugyanis együtt voltunk buliba másfél órát táncoltunk és egész este beszélgettünk és ott biztos, hogy bejöttem neki én is, és még aznap este instán is bekövetett, tegnap rá írtam, hogy találkozzunk de azt írta "bocsi de van programom" mondjuk erre nem reagáltam semmit és ma reggel vettem észre, hogy ki követett instán amit nem tudom miért tett.

Kérdezzek rá, hogy miért követett ki vagy ne foglalkozzak vele?

Holnap biztos, hogy találkozok vele mert egy suliba járunk, igazából az fáj az egészbe, hogy belé tényleg szerelmes vagyok.



2022. ápr. 19. 10:03
 1/6 anonim válasza:

Ő nem szerelmes beléd, és valószínű az okozza a félreértéseket, hogy te meg az vagy, vagy azt érzed, hogy az vagy. Lehet, ha ott a buliban kicsit rámenősebb vagy, akkor lett volna valami köztetek csak úgy alkalmilag, de ennyi.

Én is éreztem már sokszor, hogy szerelmes vagyok valakibe, de idővel rájöttem, hogy amúgy egyáltalán nem passzoltunk volna egymáshoz, csak nagyon tetszett külsőre, de mondjuk azt azóta is bánom, hogy nem mentem bele ezekkel ilyen 1-1 éjszakába :D

2022. ápr. 19. 10:25
 2/6 A kérdező kommentje:
Ritkán érzek ilyet lányoknál, de akkor miért mászott bele még jobban a fejembe ha nem jövök be neki? Azt is meg kérdezte, hogy milyen színűen tetszett nekem haja, de akkor miért kérdezett ilyeneket mintha számítana a véleményem?
2022. ápr. 19. 10:34
 3/6 anonim válasza:

Hogy nem lehet azt megérteni ha valaki beszélget veled és kedves is az még semmit nem jelent.

Jobb lett volna ha az első percben lekoppint és azt mondja hogy te kis tuskó nem tetszel???

Finom volt és tapintatos , ha te nem érted ezt meg akkor főleg nem fog veled még csak szóba se állni.

2022. ápr. 19. 11:08
 4/6 anonim válasza:
Tanuld meg fiam, a nőnél gonoszabb teremtmény nincs e Földön.
2022. ápr. 19. 12:09
 5/6 anonim válasza:
Egyszerű. Szórakozott veled, élvezte, hogy körülrajongod, hogy el tud bűvölni, aztán gondolt egyet, és vége. Egyébként sokszor csinálnak ilyet a nők (a férfiakat nem tudom, férfiként nekem csak nőkkel vannak tapasztalataim), az egyik pillanatban még minden oké, aztán minden előjel nélkül jön a 180 fokos fordulat, és az illető eltűnik. És ha megkérdezed tőle, hogy mi volt ez, akkor vagy nem válaszol, vagy még ő játssza a felháborodottat/sértődöttet, és mindenféleképpen te leszel a hibás. Ha kezdeményezel, az a baj, ha nem kezdeményezel, az a baj. Ha gyorsan akarsz haladni, az a baj, ha lassan, az a baj.
2022. ápr. 19. 15:12
 6/6 anonim válasza:
Tesó, én nagyon jóban voltam egy lánnyal, volt hogy többet is csináltunk, és mi is beszélgettünk ilyenről, hogy mi tetszik nekem benne meg satöbbi, de egyikünk sem akart komoly kapcsolatban lenni a másikkal.
2022. ápr. 20. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!