Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy vágjam ki magamból a...

Hogy vágjam ki magamból a vágyat,hogy legyen valakim?Hogy tegyek le róla végleg?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem..A mai álmom miatt határoztam el hogy ki irom a kérdést.

Ugye vannak emberek,akiknek az egyik dolog gyerekjáték,mig a másik pedig lehet hogy a világ legnehezebb dolga.És a másik embernek meg az előző szinte lehetetlen és az utóbbi semmiség.Nem vagyunk egyformák.Mindenki jó valamiben és mindenki rossz valamiben.

Van az a mondás hogy ha nem akarod,nem keresed,akkor jön elő.

23 éves pasi vagyok és teljességgel kijelenthetem,hogy nem voltam még komoly kapcsolatban.Szűz nem vagyok,de az most mellékes,mert a lényeg hogy nem értem hogy nem tudok össze hozni egy normális kapcsolatot.Igen, tudom hogy annyi ilyen kérdés van itt,hogy Dunát lehetne rekeszteni velük :D

Röviden a helyzet az,hogy mindig amikor alkalom adódik rá(ami ritka)mindig az van hogy jól alakul,közeledünk,már látom hogy lesz valami,aztán pafff!

Az egész szép lassan elkezd sorvadni..

Mintha kihalna a láng az egészből.Valahogy elfogy a beszélgetés tartalom.Ez pl ha messengeren beszélek egy csajjal.

Ha élőbe,akkor meg az van,hogy vannak napok,amikor teljesen halott vagyok szociális értelemben.Nem vagyok a toppon...

Nincs kedvem emberekhez szólni,beszélgetni stb.Csak bezárkózok az agyamba.Van hogy csak csendes vagyok és azt gondolja,hogy nem akarok vele dumálni,vagy unom őt.Viszont valamikor meg nagyon vicceskedek,meg humorizálok,dumálok stb.És nem félek vélleményt mondani dolgoról hangosan sem.Szóval nem hinném hogy nagyon az önbizalom lenne a problémám.

Főiskolás vagyok,de ez van már amióta az eszemet tudom.Eleinte voltak gondok önbizalom terén,de azt már magam mögött hagytam.

Igazából nem zavarna a magány,sőt!

Csak ugye vannak azok a bizonyos esték,mikor vágysz egy női ölelésre,illetve érintésre.Olyankor nem tudok nem gondolni rá.

A kérdés,hogy hogyan engedjem el?hogyan fogadjam el a helyzetem?Hogyan tépjem ki ezt az érzést,hogy ne szenvedjek tőle?Ugye az van, hogy minél jobban vágyom rá,annál jobban el gravitálom magamtól.Szóval egyfajta 22-es csapdája ez.

Előre is köszönöm hogy elolvastál!



#szexualitás #párkapcsolat #Mentális betegség? #Út keresés
2022. ápr. 18. 15:41
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Ismerkedtem de mindegyiknek csalódás lett a vége. Belefáradtam az állandó első második randikba. Még igazán el sem kezdődött a dolog már kihűlt. Ezért minek ismerkedjen. Megjártam már a legtöbb társkeresőt és nem éppen vagyok egy folyamatosan otthon ülő típus sem de egyszerűen nincs szerencsém. Ezért lenne jobb az elengedést és a párkapcsolati értelemben vett magányt választani.
2022. ápr. 18. 21:43
 12/22 A kérdező kommentje:

Az viszont lehet hogy,több dologban kellene aktivnak lennem,pl mittudomén,

elmenni valamilyen sport csapatba,kipróbálni ezt azt stb.Ez nem rossz ötlet.

De egy előző is irta,hogy ő is ezt csinalja mióta és nem igazán jött össze neki 26 évesen sem.Szóval nem hinném hogy ez megoldás lenne,mindenesetre jobb mint a semmi.Csak ugye embernek kedve is elmegy néha az egésztől.

2022. ápr. 18. 21:44
 13/22 A kérdező kommentje:
9-es ja most nézem ezt nem tőlem kérdezted.Sory,fáradt vagyok :D
2022. ápr. 18. 21:46
 14/22 anonim válasza:
#13: Semmi gond, amúgy az is érdekes, hogy te miért tartasz ott, ahol. Sajnos igaz, hogy neten nem nagyon írnak vissza, de attól még kipróbálhatod, nekem is visszaírtak páran, bár tény, hogy azokból sem lett semmi. Egyébként nem csak bulikban lehet ismerkedni, talán kellene kerítened magadnak valamilyen közösséget, pl. nyelvtanfolyam, filmklub, valami, ami érdekel, és ahol nagyjából állandó a közösség. Ott szinte észrevétlenül lehet barátkozni, ismerkedni, és ha még esetleg nem is jön össze semmi, de az emberek révén megismerkedhetsz az ő barátaikkal, ismerőseikkel is, ha már közelebb kerültetek egymáshoz.
2022. ápr. 18. 22:01
 15/22 A kérdező kommentje:

Oké ez tényleg jó ötlet.Köszi!

Fogok keresni valamit az biztos.

2022. ápr. 18. 22:07
 16/22 anonim válasza:
#11: Ismerős érzés, de van az a mondás, hogy ha meg sem próbálod, akkor tutira elbuktál. Sokan küzdünk a szerencsétlenséggel, szerintem rengeteg olyan ember van körülötted is, akiről nem is sejtenéd, hogy neki sincs szerencséje vagy a szerelemben, vagy a munkában, vagy bármiben. Szerintem sokan vagyunk így ezzel, hogy mi a francnak ismerkedjünk, mindig ugyanaz a forgatókönyv, de látod, benned is ott van a vágy, szerintem benned is ott van az a gondolat, hogy mi van, ha egyszer mégis összejön. Én is sokszor estem már pofára, voltak megalázó vagy kínos helyzeteim, és igen, fárasztó lehet hosszú távon a sikertelenség, de úgy akarsz élni még 60-70 évet, hogy majd vénkisasszonyként visszasírnád a múltat, és azon gondolkodnál, hogy tényleg fel kellett-e hagynod az ismerkedéssel? Senki nem akar feleslegesen lefutott köröket, hazugságokat, eltűnéseket, csalódásokat, fájdalmat, de ha nem halt ki teljesen belőled a társ iránti vágy, akkor nem érdemes újra és újra felállnod a padlóról? Akkor legalább az életed végén elmondhatod, hogy igaz, hogy esetleg nem lett senkid, de te mindent megtettél, nem pedig azon agyalsz, hogy talán folytatnod kellett volna az ismerkedést.
2022. ápr. 18. 22:23
 17/22 anonim válasza:
Ugyanúgy vagyok mint a 11-es. És nagyon is igazad van 16-os. :)
2022. ápr. 18. 23:51
 18/22 anonim válasza:

Nagyon nagy probléma ez.

A mai világ legnagyobb problémája

Én már ott tartok, hogy nagyon az öngyilkosság gondolatán kezdtem el törni a fejem, és eg,re közelebb vagyok a tényszerű megvalósításhoz.


Ef,szerűen nemtudom, hogy mi történik a mai világban a nőkkel. Eszméletlenül nehéz őket fölcsípni.

Nem értem az egészet. Mi a jó büdős fene történik itt ebben az országban

Minden nő asszexuális lett, vagy mi a franc van????

Tudja ezt valaki?????

2022. ápr. 20. 01:24
 19/22 A kérdező kommentje:

Szerintem ez kifejezetten a szexuális forradalom terméke.Húspiac világ van.Mindenki posztolja magáról a jobbnál jobb képeket(hazugságokat)azt a benyomást keltve hogy én jobban nézek ki tessék engem válassz.És a nőknek gyakorlatilag már lehetetlen lesz megfelelni.Mert folyton emelkedik a tolerancia szint.Mint a drogoknál.Fontos kiemelnem,hogy nem mindegyik nő ilyen,hanem nagy részükre ez jellemző.Főleg az univerzálisan bomba nőknek titulált nőkre.Én igy vettem észre,hogy sok a tökéletesség látszata és ez miatt is egyre nehezebbek a feltételek nekünk pasiknak.

18*Én azon nem gondolkoztam hogy öngyilkos legyek ez miatt,de bevallom olyan már megfordult a fejemben hogy kasztráltassam magam,hogy ezek engem ne zavarjanak soha többé.:D Ami megintcsak nem lenne jó,mert gyereket azért jó lenne csinálni xd

2022. ápr. 20. 09:58
 20/22 anonim válasza:

Igen, igazad van kérdező.

A kasztrálás nem megoldás, mert attól csak gyereked nem lesz, a nők utáni vágy még benned marad.

Az a baj, hogy a szexualitást szabályozó központ az agyban van.

Én már ennek utána érdeklődtem régebben. Ez egy nagyon bonyolúlt műtét lenne. Bekellene menni az agyféltekébe, és megölni a szexualitásért felelős agysejteket. Nem végeznek ilyet, mert félő, hogy más sejtek is elhalnak.


"A NŐKNEK MA MÁR SZINTE LEHETETLEN MEGFELELNI. "


Sajnos én is ezt látom. Mindenképpen egyetem kell, jó munkahellyel, jó fizetéssel. A luxus autó talán nem követelmény, de minimum egy átlagos autód mindenképpen legyen.

Na és a lényeg, ami mindent visz.:

LEGYÉL NAGYON JÓKÉPŰ, SÁRMOS, TELJESEN EGÉSZSÉGES. Plusz kiló ne legyen rajtad 1 deka se. Kis pocakod se legyen még 50+ osan sem, mert az már szinte vérlázító.

Legyen olyan hajad, mint fiatalon. Semmiképpen ne őszülj, az már vérlázító.

Te 23 vagy, ott még ezek szerencsére nincsennek. Én már 50+os, és egyszerűen itt már lehetetlen megfelelni.

Arról nem is beszélek, hogy az 50 körüli nők, akik jól néznek ki, azok a 30-35 körüli férfiakat mustrálják.


Nálad pwdig az a baj, hogy a hozzádvaló 20 év körüli lányok, baromira jól néznek ki, nekik csak a teljesen kifogástalan, hibátlan fiúk jönnek be.

Nagyon jóképű, sármos, magas, izmos.

Ha én most lennék 20-30 körül, azonnal a konditerem felé venném az irányt. Megszépíteném magam, hogy legyen esélyem.


Úgyhogy nehéz ez nagyon, de majdcsak lesz valahogy. Te még ne gondolkodj öngyilkosságon semmiképp. Ezt jól teszed. 23 vagy, neked még azért van esély. Sajnos nekem már szinte semmi.

50 körüli nők már mind foglaltak, még akik átlagosak, vagy picit az alatt is vannak, azok is.

Szép arcú, csinosabb nőn már nem is gondolkodom, ők csak a nagyon szép férfiakkal állnak szóba.

18"

2022. ápr. 20. 12:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!