Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aszex lányok, erről mit...

Aszex lányok, erről mit gondoltok? 21/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én nem vagyok aszexuális, viszont teljesen jól tudnám érezni magamat egy romantika alapú szexmentes kapcsolatban is, és természetesen nem is akarnék más lánnyal sem lenni közben.


Mi erről a véleményetek, hogy heteroszexuális pasiként nekem ez bele férne és el tudnám engedni teljesen a szexet?



2022. ápr. 9. 11:19
 1/5 anonim válasza:
Akkor miért aszex csajt akarsz, ha szeretsz szexelni? Ez valami mazoizmus? :D
2022. ápr. 9. 11:57
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt akarok kifejezetten, csak nem zavarna hogy az, ha minden másban passzolunk
2022. ápr. 9. 12:29
 3/5 anonim válasza:
Előbb-utóbb megkívánod, nem lehet a tiéd, szenvedés lesz, majd szakítás. Nem működik. Ha alacsony a libidód, ne aggódj, keress alacsony libidójú nőt, vagy pedig esetleg fordulj orvoshoz.
2022. ápr. 9. 12:44
 4/5 anonim válasza:
#3: Csak a saját nevedben beszélj!
2022. ápr. 9. 13:08
 5/5 anonim válasza:

Ez nagyon attól függ, hogy mit jelent számodra az, hogy "el tudo engedni" és "nem zavar".


Mert ha nem vagy aszex, akkor feltehetően kívánni fogod a párod, hiszen ha sokmindenben passzoltok és külsőleg sem visszataszító, akkor előbb-utóbb megtörténik.


Ezt a helyzetet pedig "kezelni kell". Most partner függő, hogy a párod ebben tud-e bármilyen segítséget nyújtani. Akárhogy is, egy szexmentes kapcsolatba vágsz bele, ezt utólag nem lehet megváltoztatni. Jól gondold végig, mert különben csak fajdalmat okoztok egymásnak.


Hogy ők mit szólnak hozzá?

Hát, mivel aszexek és te nem akarsz szexet, így nincs mit mondjanak. Ha te tényleg tudod nélkülözni/megoldani, akkor biztosan lesz akinek ez rendben van. A kérdés, hogy neked rendben van-e?

2022. ápr. 9. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!