Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! van kedvetek ismerkedn...

Lányok! van kedvetek ismerkedni? 18/f

Figyelt kérdés
akinek nincs az ne válaszoljon, köszi
2022. márc. 30. 23:51
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nem értek veled egyet, de nem állok le veled vitatkozni.

Ez is csak egy felület... Itt is vannak top csajok. Nem is egyhez volt már itt szerencsém.

Meg azt sem tudhatod, hogy nem csak itt próbálkozik.

Személy szerint én is szeretek itt ismerkedni, mert szeretem levetkőzni magamról a húspiac bűzét... És itt valóban teret lehet engedni a személyiségnek, és a belső értékeknek. (Most megengedem hogy kifütyülj, hogy LÚÚZER :D Igazából nem dog meghatni. :D ) Amúgy tinderen is fent vagyok, és rengeteg like kapok... Bár azt a felületet pont nem szeretem, mert mindenki agyon szépíti magát, mint jó húspiachoz illően... Én meg hányni tudok a kamutól, meg a megtévesztéstől... Élőben is merek kezdeményezni, bár ritka hogy pl az utcán szólítok meg valakit. Stb...

2022. márc. 31. 01:13
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lúzer.
2022. márc. 31. 08:00
 13/15 anonim válasza:

ha gondolod én beszélgetnék veled

16l

2022. márc. 31. 20:48
 14/15 anonim válasza:
van, ha helyes vagy és keményen bánsz velem
2022. ápr. 1. 07:16
 15/15 anonim válasza:

Én szívesen ismerkednék.

Ha van kedved írj privit

(lány vagyok)

2022. ápr. 9. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!