Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! van kedvetek ismerkedn...

Lányok! van kedvetek ismerkedni? 18/f

Figyelt kérdés
akinek nincs az ne válaszoljon, köszi
2022. márc. 30. 23:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nincs.
2022. márc. 31. 00:12
 2/15 anonim válasza:
Köszi nincs kedvem, válaszoltam mégis nagyarc.
2022. márc. 31. 00:12
 3/15 anonim válasza:
Háromból három férfi. :D Ne vedd magadra kérdező...
2022. márc. 31. 00:20
 4/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ilyesmi válaszok lesznek
2022. márc. 31. 00:31
 5/15 anonim válasza:

Gondoltam hogy ilyesmi válaszok lesznek


Nagy lúzer lehetsz ha itt kell ismerkednek.

2022. márc. 31. 00:42
 6/15 anonim válasza:
ismerkednek
2022. márc. 31. 00:42
 7/15 anonim válasza:
ismekedned
2022. márc. 31. 00:42
 8/15 anonim válasza:
ismerkedned
2022. márc. 31. 00:42
 9/15 anonim válasza:

Na és ha itt ismerkedik? Na és ha esetleg lúzer? Feladta? Nem. Akkor nem lúzer. ;)

Ennyi erővel te is lehetsz lúzer mert kettőből egyszer sem sikerült helyen ugyan azt leírnod. Vagy akár azért is mert csak beszóltál neki.

Vagy csak abból a tényből kiindulva, hogy te is itt vagy. :D

2022. márc. 31. 00:45
 10/15 anonim válasza:

Na és ha itt ismerkedik? Na és ha esetleg lúzer? Feladta? Nem. Akkor nem lúzer. ;)


Azért lúzer mert itt kényszerül ismerkedni. Meg nem baj ha lúzer, nem mindenki lehet nyertes. Különben is mire megy ha nem adta fel? Attól még lúzer ha próbálkozik, ronda, szegény meg unalmas.Egy ilyen pasi lúzer ha próbálkozik is:

[link]

Hidd el nekem, hogy biztosan nem osztály menő szépfiúja mert akkor már a suliban befogott volna valakit.


Ennyi erővel te is lehetsz lúzer mert kettőből egyszer sem sikerült helyen ugyan azt leírnod. Vagy akár azért is mert csak beszóltál neki.


Mert elrontottam a gépelést az nem lúzerség. A beszólás sem lúzerség. Semmi összefüggés nincs.


Vagy csak abból a tényből kiindulva, hogy te is itt vagy. :D


Akkor te is lúzer vagy. Nem, nem azért lúzer mert itt van hanem mert itt kényszerül rá. Még egy közepes kinézetű srác is be tud csajozni a suliba. Ő valószínűleg nagyon ronda ezért próbál itt névtelenül.

2022. márc. 31. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!