Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik még egyáltalán olyan...

Létezik még egyáltalán olyan lány vagy nő itt aki komolyan ismerkedne? Egy leszbikus lány

Figyelt kérdés

Valahogy eléggé unalmas és szánalmas az hogy a lányok nagy része csak kiakarja próbálni másik lánnyal milyen.

Kapcsolatukba keresnek 3.embert lány személyében.(Az ilyen ne legyen kapcsolatban)

Vagy akik csak sz.et akarnak.

Vagy csak szórakozik a másikkal..

Ennyire féltek elköteleződni?

Mi van veletek?



2022. márc. 29. 07:52
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Igen, se itt, se a társkeresőn nem megy. Hiába hívják komolykapcsolatot kereső oldalnak, mindenhol nyomulnak a szexet akarók. Még ha nem is lesz belőle kapcsolat, de ha eleve nem is érdekli csak a szex, akkor mit keres ott?? Igaz én ötvenes vagyok, de csak a fiatalok között találtam normális kapcsolatot akarót. Most egyedül vagyok mivel a vírus alatt nem akartam ismerkedni. Azért ki kellene írnod több információt, kit szeretnél. A település elég fontos mert 500km-ről nem hiszem lenne bátorsága valakinek elutazni.
2022. ápr. 1. 21:53
 12/22 entomologus_delirus válasza:
Ém biszex vagyok, de más bi csajokkal mindig úgy jártam, hogy összeismerkedtünk, megkedveltük egymást, volt néhány randi, majd mindegyik közölte, hogy neki mennyire tetszik most egy srác és hogy milyen jó hogy én itt vagyok neki és meghallgatom mindig és ilyen egy igazán jó barát... A társkeresőkre én elből nem regesztrálok, igazából nem sok olyan ismerősöm van akinek jó tapasztalata lenne onnan. Máshol viszont tényleg elég nehéz ismerkedni és még nehezebb egy normális lányt találni.
2022. ápr. 9. 17:17
 13/22 anonim válasza:
Nem létezik.Max csak biszexek,akik nem akarnak kapcsolatot.A leszbikusság egy (rendellenes)szélsőség,és inkább menekülnek az emberek.
2022. ápr. 10. 14:23
 14/22 entomologus_delirus válasza:
13-as Ha a leszbikusság szerinted egy rendellenes szélsőség, akkor ugyanezt elmondod a melegekről is? Csak mert onnan viszont ismerek olyan párokat akik hosszú évek óta együtt vannak. Mint azt le is írtam (12-es) nekem pont hogy a biszex csajokkal csak rossz tapasztalatom volt, mert velem csak flörtöltek, semmi komoly aztán összeszedtek egy pasit.
2022. ápr. 10. 17:56
 15/22 anonim válasza:
Azokról nem.
2022. ápr. 10. 19:37
 16/22 anonim válasza:
Miért rendellenesebb a leszbikusság, mint a melegség?
2022. ápr. 10. 19:50
 17/22 anonim válasza:
Mert a 14-es azt tapasztalta.
2022. ápr. 10. 19:56
 18/22 anonim válasza:
14-es, szerintem csak nem akart megbántani, de testileg nem jöttél be neki. Nekem volt nőként nő párom korkülönbséggel és ha az emberek nem ellenzik akkor együttmaradunk.Mentünk nyaralni, színházba volt szerelem is. Soha nem felejtem el!!
2022. ápr. 11. 09:55
 19/22 anonim válasza:
#18 Közkívánatra?
2022. ápr. 11. 20:15
 20/22 anonim válasza:
Én Erdélyben találtam meg a páromat,szerelmemet.Ide is költöztem,itt kezdtem új életet,befogadtak és segítettek beilleszkedni.Nagyon toleránsak,teljesen máshogy viszonyulnak a mássághoz.26 L
2022. ápr. 11. 20:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!