Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik még egyáltalán olyan...

Létezik még egyáltalán olyan lány vagy nő itt aki komolyan ismerkedne? Egy leszbikus lány

Figyelt kérdés

Valahogy eléggé unalmas és szánalmas az hogy a lányok nagy része csak kiakarja próbálni másik lánnyal milyen.

Kapcsolatukba keresnek 3.embert lány személyében.(Az ilyen ne legyen kapcsolatban)

Vagy akik csak sz.et akarnak.

Vagy csak szórakozik a másikkal..

Ennyire féltek elköteleződni?

Mi van veletek?



2022. márc. 29. 07:52
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Igen, létezik. Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye. Magadban kellene keresni a hibát wolfi, akkor talán lesz barátnőd.
2022. márc. 29. 08:14
 2/22 anonim válasza:
igen
2022. márc. 29. 08:36
 3/22 anonim válasza:

Nem vagyok férfi, mégsem értelek. Mindenkinek más a vágya, ez nem elítélendő, ha mindkét fél szeretné. (Említetted az ágyban harmadik személyt)


A csak szex is rendben van, ugyanúgy fiziológiás szükséglet, ettől nem lesz állatiasabb vagy agyatlanabb senki, míg nem gerinctelen megcsalás áll fenn. (Írom ezt úgy, hogy még életemben nem szexeltem, mert azt dédelgetem, hogy majd kapcsolatban, nagy szerelemben)


Szórakozni a másikkal nem jó, de ez nemtől független van, heteroszexuális felállásban is megtalálható.


Lényegesen kevesebb leszbikus van, és leszbikusoknak szóló szórakozóhelyekből sem bővelkedik az ország, míg a melegeknek tudtommal, ha még megvan, szaunájuk is van (Magnum talán?).


Kiptóbálni sem rossz dolog, amennyiben a másik nem táplál reményeket. Nem mindenkinek egyértelmű kipróbálás nélkül, hogy tényleg tudja csinálni, vagy csak a fejében izgató. Vagy tényleg csak és kizárólag kíváncsiság. Lehet rájön, hogy biszex! De az is lehet, hogy megy tovább az élet, mint előtte, és marad a férfiaknál.


Nem kell ahhoz romantikus kapcsolatú tapasztalat, hogy tudjam, milyen nehéz általánosan egy kapcsolat. Bármi lehet, amiért még nem szeretne. Kell a léleknek is pihenés, ami lehet hosszabb idő, hogy utána jöhessen a komoly. De fenntartom a gondolatomat, hogy nehéz azt a bizonyos egyet megtalálni a tömegben, a világban. Majd, ha eljön, ha kialakult és magától érthető, mi van, lesz komoly kapcsolat.


Senkinek nem késő, csak senki ne okolja a világot, amiért nincs komoly kapcsolatban. Egyik ismerősőm, kvázi barátnőm gyakran váltogatta a szerelmeit, mindegyiknél állítva, "ez most tényleg más, most komolyan ő a nagy ő", pedig kb köszönőviszonyban volt a legtöbbel, semmit nem tudott róluk. Ott tart 21 évesen, hogy egyedül fog meghalni.


20/l

2022. márc. 29. 09:08
 4/22 anonim válasza:
Lehet hogy csúnya vagy, vagy elviselhetetlen.
2022. márc. 29. 13:09
 5/22 anonim válasza:
hát igen, ilyenek ezek a nők XD
2022. márc. 29. 13:28
 6/22 anonim válasza:
Túl sok az elvárásod.
2022. márc. 29. 13:41
 7/22 anonim válasza:

Itt? Nem gondolom. Aki komolyan gondolja az veszi a fáradtságot, regisztrál egy társkeresőre, kirak pár képet magáról, ír egy normális bemutatkozást magáról és nem itt ír olyan szövegeket hogy '20l ismerkednék, leszbikus kategória' az ilyen szöveg inkább csak a szexről szól.

Cáfoljatok meg.

2022. márc. 30. 10:56
 8/22 anonim válasza:
Már nem menő a leszbikusság.Egyre kevesebben vannak.
2022. márc. 30. 11:06
 9/22 anonim válasza:

Kérdező,

Én is ezt tapasztalom sajnos, fent vagyok társkeresőkön, legtöbben csak kalandot keresnek. 25/N

2022. márc. 30. 18:23
 10/22 A kérdező kommentje:
Na látjátok.Nem sokra megy az ember a társkereső oldalakkal.
2022. márc. 31. 00:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!