Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne kedve valakinek...

Lányok, lenne kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sima barátkozásba, beszélgetésbe is benne vagyok, de szívesen ismerkedek is. Lehetőleg olyan írjon, aki nem tűnik el 2 nap beszélgetés után, mivel sajnos úgy tűnik ez itt nagyon gyakori. Rólam annyit érdemes tudni, hogy elég magamnak való vagyok, de megvan a kis baráti társaságom. Szívesen hallgatok rockot, metált, trap-et, de gyakorlatilag mindenevő vagyok zenei téren :D

Szeretem az állatokat, kutyákat, macskákat főleg, emellett pedig nagyon szívesen kirándulok főleg erdős helyeken. Külsőre átlagosnak mondanám magam, volt már 1 kapcsolatom, viszont azt is nagyrészt a szerencsének köszönhettem, nemigazán vagyok az a buliban lekapok mindenkit fajta, elég távol áll ez tőlem.

Ha valakinek esetleg felkeltettem az érdeklődését, az nyugodtan írjon. 19/F



2022. márc. 24. 19:25
 1/5 anonim válasza:

Csak jóindulatból szólok, hogy nekem azt írták az előbb, ez nem beszélgetős fórum.🙂

Csupa kedvesség...

2022. márc. 24. 20:09
 2/5 anonim válasza:
Nekem írhatsz. 18/L
2022. márc. 25. 04:36
 3/5 anonim válasza:

Nekem is írhatsz, de én csak barátkozok

18/l

2022. márc. 25. 15:34
 4/5 anonim válasza:
Nunák irjatok
2022. márc. 25. 15:41
 5/5 anonim válasza:
És még helyesen is tud írni! ;)
2022. márc. 28. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!