Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért reagál így egy ismeretle...

Miért reagál így egy ismeretlen üzenetére?

Figyelt kérdés
Lánytestvérem fénykép nélkül van fent a Facebookon de saját névvel. Gyakori nevünk van. Van kb tíz ismerőse. Rá irt egy fiú hogy ismerkedne vele. Tesóm olyan agressziven építette le hogy köpni nyelni nem léphetett idelye. Miért csinálja ha nincs párkapcsolatban? Miért nem ad senkinek esélyt?
2022. márc. 21. 15:50
 1/7 anonim válasza:

Hát milyen fiú milyen stílusban? Ha mindkét kérdésre a válasz: normális, akkor csak nem szereti az ismerkedésnek ezt a módját. Ha viszont vagy a fiú vagy a stílusa nem megfelelő, akkor az az ok.

ideje pontos j. Valakinek a valamije mindig pontos j, birtokos személyjel.

2022. márc. 21. 15:58
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális volt a fiú. Köszönt elmondta hogy ismerkedni beszélgetni szeretne. Tesóm oké csak ne velem. Utána írt még neki két üzenetet a fiú. Aztán tesóm írt neki hogy értetlen vagy? Ma reggel is írt neki de aztán tesóm tiltotta. De ilyen jó reggelt stb. Volt.
2022. márc. 21. 16:01
 3/7 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle. Lehet, hogy nem tetszett neki. Te tudod, milyen a nővéred stílusa. De furcsa, hogy egy fénykép nélkülit nézett ki magának az ismeretlen fiú.
2022. márc. 21. 16:18
 4/7 anonim válasza:
Lehet hogy nem volt neki szimpatikus a fiú. Engem is idegesít ha olyanok akarnak velem ismerkedni akik nem szimpatikusak számomra/ egyáltalán nem tetszenek.
2022. márc. 21. 16:47
 5/7 Gymnospermatophyta válasza:

Igen az valóban fura, hogyha valóban ismeretlen írt rá, miért egy 10 ismerőssel rendelkező képnélküli profilra ír rá. Ez simán lehetne kamu profil is. Na meg azt is sugallja, hogy az illetőnek tök mindegy.

Plusz meglehet nem tetszett neki képek alapján (amennyiben neki voltak).


Az meg elhiszem, hogy idegesítő, amikor valaki nem képes felfogni, hogy nem szeretne ismerkedni és még évekig irogat a lánynak, hogy szia meg jó reggelt meg ilyen marhaságok, holott meglett mondva, hogy NEM:D Aki ennyire értetlen köszönget stb. szerintem 99%, hogy gyökér (és buta), úgyhogy valószínűleg jól döntött a lány.

(Én nem vagyok nő, de ettől még nem értem, amikor valaki így viselkedik és nem érti meg a dolgot.)

2022. márc. 21. 17:30
 6/7 anonim válasza:
Az elején kicsit flegma volt, de a fiú további próbálkozására én is kiakadtam volna. Mondjuk én nem szoktam ennyire kimutatni ha felcsesz valaki, de ahhoz sincs türelmem hogy 10x elmondjak valamit valakinek. Lehet rossz passzban volt a tesód, ha mindig ilyen az kicsit búnkó hatást kelt, de hát nem ismerjük. Azt viszont nem értem neked mi közöd hozzá hogy akar-e párrt vagy sem.
2022. márc. 21. 21:10
 7/7 anonim válasza:
az lehet a dologban, hogy már eleve más tetszik neki, vagy rossz tapasztalatai vannak az idegen srácokkal
2022. ápr. 17. 19:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!