Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Talált már itt valaki párt?

Talált már itt valaki párt?

Figyelt kérdés
Szerintem ez teljesen virtuális világ

2022. febr. 26. 09:46
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
Igen! Igaz először azt írta, hogy lány az illető. Majd kiderült amikor taliztunk, hogy fiú. De kérte, hogy legalább beszélgessünk akkor már. Majd meghívott egy sörre, majd én őt. A végén meg már benne voltam, hogy együtt aludjunk. Valahol bennem lehetett előtte is, mert belementem a dologba. Azóta is együtt vagyunk. Ennek már fél éve!
2022. febr. 26. 14:20
 12/32 anonim válasza:
kössz h felhozod a traumáimat...
2022. febr. 26. 15:36
 13/32 anonim válasza:

Nem

Vicc az oldal

Egy komoly nő nincs itt

2022. febr. 26. 16:04
 14/32 A kérdező kommentje:
Nekem eddig eltűnt mindenki köszönés nélkül, pedig kulturáltan leveleztem
2022. febr. 26. 16:22
 15/32 anonim válasza:

Az utóbbi években tényleg elég ergya a felhozatal nőkből (férfiként tudok csak nyilatkozni). Régebben azért sokkal többen ismerkedtek itt, mivel nagyobb volt a választék is.

Nekem is sikerült 1 komoly (2 évig tartó) és több barátság extrákkal kapcsolatot összehoznom az oldalról.

Az igazi fénykorát 2012-2017 között élte az oldal, akiket ismerek ők is ebben az időszakban találtak itt nagy eséllyel ilyen-olyan párt maguknak.

2022. febr. 26. 16:31
 16/32 anonim válasza:
Nem csak nőkből rossz a felhozatal, hanem férfiakból is. Hihetetlen, hogy milyen extrém egyszerű ismerkedős leveleket kapok, miközben nyitott vagyok beszélgetésre. Nem értem, a fiatal(abb) férfiaknak SENKI nem mondja el, hogy nem kell ajtóstul a házba rontani?
2022. febr. 26. 18:39
 17/32 anonim válasza:

Csatlakozom a 16-os válaszolóhoz.


Nekem legutóbb egy 32 éves férfi "páváskodott" a telefonba, hogy menjünk át viber-re (videózni akart?!) milyen szexi hangom van, mennyire kíván már egy idősebb nőt, stb.


Túl sok(k,) ez már nekem. Amúgy is van egy férfi ismerősöm, aki képes már a közelségével spontán orgazmust okozni nekem és SZINTE MINDENNAP találkozni akar velem, mert "nem fáradt, megfiatalodik", ha engem lát...


Nem ez a fent említett férfi az egyedüli, akihez szinte észveszejtően vonzódom kölcsönösen. Nálam SZEMÉLYES TALÁLKOZÁSOK útján alakultak ki ezek az ismeretségek (egyházi plébániaépület, illetve idegen nyelvű teaház, amely a COVID óta feloszlott. Angol nyelvismeret, nyelvgyakorlás, stb.)

2022. febr. 27. 03:37
 18/32 anonim válasza:

Mindig lehet jókat szexelni de kapcsolatot építeni is...

33f

2022. febr. 27. 07:13
 19/32 anonim válasza:
Nekem volt egy hosszú kapcsolatom innen, most van egy alakuló(?). Lehet normális embereket is találni. Ezt írásból le lehet szűrni.
2022. febr. 27. 07:38
 20/32 anonim válasza:
Inkább szerencse kérdése, ami mostanában a neten nem nagyon játszik!
2022. febr. 27. 11:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!