Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mozgássérült fogyatékos...

Mozgássérült fogyatékos társkereső már nincsen semmi?

Figyelt kérdés

A Meoszon már nincs,

Semmi más aktív?


Én is mozgássérült vagyok!


2022. febr. 24. 04:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
Facebookon van olyan csoport. De csak hozzad hasonlok vannak
2022. febr. 24. 06:43
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt megkeresem akkor.
2022. febr. 24. 06:46
 3/13 anonim válasza:

#1

Azok milyenek?

2022. febr. 24. 08:22
 4/13 A kérdező kommentje:
Rám célzott..
2022. febr. 24. 08:24
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs facebukkom
2022. márc. 24. 12:37
 6/13 anonim válasza:
Szia facén van pár , de nem túl hasznos és háromba is vagyok, kb semmi mozgás,,,
2023. jún. 14. 11:10
 7/13 anonim válasza:
Egy mozgássérült ember mellé nem egy másik mozgássérült való.... jobb ha az egyik föl tud állni. vagy nem jól gondolom?
júl. 3. 18:47
 8/13 anonim válasza:
#7 Nem törvényszerű. Alapból a mozgássérültségnek is több fajtája van, nem csak a kerekesszék, és kerekesszékkel is tudnak önálló életet élni. Oké, vannak nehézségek (akadálymentesítés, főleg közterületen, tömegközlekedés), de vannak nagyon jó segédeszközök, és egyéb lehetőségek is.
júl. 3. 21:29
 9/13 anonim válasza:
6 os vagyok a mozgássérültség nagyon tág fogalom, a kicsit bicegő de totál teljes életet élő embertől kezdve a teljes ellátásra szoruló emberekig, akik akár az ágyat se tudják elhagyni. Sok mozgássérült pár van akik mindketten vagy bottal, vagy kerekes székkel járnak stb- de vannak olyanok is akik mindketten ellátásra szorulnak, bár ha jól tudom ők inkább ilyen intézmény szerüségbe élnek, ahol van személyzet stb. (akik segitenek)
júl. 4. 10:01
 10/13 A kérdező kommentje:
Én 1 bottal járok.
júl. 5. 09:24
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!