Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rövid hajú lányt keresek a...

Rövid hajú lányt keresek a belvárosban, akinek most hosszú vagy rövidebb a külvárosban és szívesen teleszülné a Kárpát-medencét?

Figyelt kérdés
Igen, azt. 35 körül. Magamról annyit, hogy majd a randin meglátod. Szerintem mindent elmondtam. Elnézést, ha bőbeszédűnek tűnnék. Egyébként korábban művészekkel próbálkoztam, de ügyesen lejöttem a neurotikusokról. Szóval valami hétköznapit keresek, viharos szerelmeket cserélnék derűs kapcsolatra. Nagyon szívesen csetelek itt trolllányokkal is, de inkább talán privátot irj.

#hagyma #gyertya #fűszer #buniatishvili
2022. febr. 22. 21:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
#19/20 nem akarok semmi jónak az elrontója lenni, szerintem nektek mindenképpen randiznotok kéne - napsütés, halk NKOTB, fizetek mindent
2022. febr. 23. 16:24
 22/25 anonim válasza:
Ámbátor a pelyhes bajszú hölgyemény inyedre lenne? Szakállasok nem játszanak, mert a háti szőrfűzést preferálod, ezt megértem. Kérlek ne bánj rútul a bajszosokkal, ők is emberek, gyanítom, jól kijönnél hasonszőrű háremben.
2022. febr. 23. 19:28
 23/25 A kérdező kommentje:
Elképzelem ahogyan a kedves kommentelőim ülnek az idősek otthonában, a tv-szobában, 19 felfedezi a kérdést, kommentel, 20 picit lemarad, mert a kedvenc sorozatának 500. részét nézi épp, 22-nek pedig elhúzódik a balneoterápia, de tudja, hogy ma ez a téma és órákig dolgozik pár soron, ami jól is sikerül, hiszen régen tanárnő volt, orosz-hittan, majd irodalom-hittan. Estére meg is nyeri a napi kommentbajnokságot - aznap ő választ csatornát, bár kicsit izzadságszagú, de mindenképpen tartamas, 4 -féle szőr is helyet kap benne.
2022. febr. 23. 20:37
 24/25 anonim válasza:

Húha valaki elég frusztrált :D

Nem tehetek arról, hogy értelmetlen a kérdés. Egyszerűen KÍVÁNCSI vagyok (katasztrófa!!).


Ui:megyek mert kezdődik a Szulejmán 501. része és Marika nénivel nézzük 🙄🙄

2022. febr. 23. 20:42
 25/25 anonim válasza:
#24 Megint kihagytatok? Bezzeg ha fogytán van a protézis ragasztó megtaláltok!
2022. febr. 23. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!