Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek az gáz hogy el...

Szerintetek az gáz hogy el mondtam egy csajnak hogy, szeretni akarom es meg akarom kapni, es irtam neki sok hosszu szoveget? Csak két napja irunk es szep meg minden es kozel lakik hozzám😕😕😕😕

Figyelt kérdés
Szivembol irtam le neki amit akartam mondani neki...
2021. okt. 19. 02:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Es bocsi hogy rossszul fogalmazok, csak izgulok😥
2021. okt. 19. 02:49
 2/10 anonim válasza:
Inkább ijesztő.
2021. okt. 19. 03:18
 3/10 anonim válasza:

Ezt elb**sztad. Két nap után vazze letámadni regénnyel, vazze. Ennyire nem értesz a nőkhöz? Ez konkrétan a legrosszabb, amit csinálhattál. Ha dickpick-et küldtél volna neki is jobb helyzetben lennél, mint most. Ez szinte tuti lose, ennyi volt. Nem 100%, de 99,999999999%. Legközelebb ilyet ne csinálj, bró. Szépen lassan, hívd el találkozókra, legyetek sokat együtt, melegedjetek össze és ha úgy adja a helyzet, akkor csókold meg. Ha sikerül, akkor win, ha elmegy, akkor nem. De ez elképesztően cringe volt a részedről és mondom, a nőknél többnyire azonnali off.


Sok sikert a továbbiakban!

2021. okt. 19. 06:50
 4/10 anonim válasza:

Mi az, hogy "szeretni akarom"?

Az meg már csak hab a tortán, hogy "meg akarom kapni".

Ez nem hívogató, hanem elriasztó szöveg.

.

Amit írtál annak értelme: akarlak szeretni, lehet sikerül is, de máris meg akarlak kapni.

Mai szlengben: érzelmek nélkül légy a ribizlim!

2021. okt. 19. 07:23
 5/10 anonim válasza:

Ha ez nem egy kamu sztori, akkor jó nagy szarban vagy :D Én is rontottam el kapcsolatot hasonló dologgal, de nem 2 nap után.

1) nem írunk hosszú szöveget, mert ha regényt akar olvasni, akkor előveszi az aranyembert,

2) a nők nem szeretik, ha le vannak láncolva, márpedig az elmondásod alapján te legszívesebben bezárnád őt a pincédbe, és addig nem engednéd ki, amíg nem szeretitek egymást

3) ő nem ismer téged, és te sem szereted őt..nem szeretheted, mert 2 napi beszélgetés alatt ez nem derül ki...szépen néz ki, mozognak benned a hormonok, közel lakik, és sorsszerűnek érzed

4) írták már előttem, de valóban csak megerősíteni tudom, hogy ez ijesztő.


Amúgy épp könyvet írok a csajozásról, majd szólok, ha elkészült ;)

2021. okt. 19. 08:11
 6/10 anonim válasza:

Két napja ismered de te csak szextárgynak tekinted.


Szerinted?

2021. okt. 19. 08:49
 7/10 anonim válasza:
Szerintem is inkább taszító, és ijesztő. 6-os vagyok.
2021. okt. 19. 08:50
 8/10 Vuk-91 válasza:

Két nap után? Honnan veszed, hogy pozitívan fog rád reagálni, ha két nap ismeretség után már nyomulsz? A szerelemhez türelem kell, márpedig te most bizonyítottad be neki, hogy te türelmetlen vagy, és hiába még idegenek vagytok egymásnak (két nap ismeretség nem elég semmihez), te már ott akarsz tartani, hogy összejöttök. Most vagy lowkey szexuális tárgynak tekinted, mert mást nem láttál nő és férfi között, vagy egyszerűen, mint mondtam, türelmetlen vagy, éretlen, és nagyon amatőr vagy.


Ezt látva örülök, hogy annyira visszafogom magam, hogy 30 éves koromra is szűz maradtam, még az is jobb, mint minden nőt elriasztani a nyomulással. Már megbocsáss, de ez még tinikorban is nagyon öngyilkosságnak számít.

2021. okt. 19. 09:58
 9/10 anonim válasza:

Ha a lány lát benned potenciált, és amúgy tetszel neki. Akkor még lehet esélyed. Megeshet, hogy szebben fogalmaztál mint ahogyan itt leírtad, és tetszik neki, hogy ilyen őszinte vagy meg jólelkű.


Legalábbis lehetséges egy ilyen verzió is. Nagyobb rá az esély az eddig leírtakra. A lányok nem kifejezetten vannak oda az ilyenért.

2021. okt. 19. 12:18
 10/10 anonim válasza:
Jó eséllyel nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, szóval bukta.
2021. okt. 19. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!